Do trojky: Keď sme chceli Mirku Partlovú a Patrika Vyskočila spoločne odfotiť, stiahli k sebe moderátora Rasťa Sokola.

Črtá sa nový pár slovenského šoubiznisu? Herci z markízackej šou sa tvária tajomne

Jednoznačne ide o najzáhadnejší pár, aký sa v súčasnosti vyskytuje v našom šoubiznise.

Sú spolu aj nie sú spolu. Často sa stretávajú na jedných divadelných doskách a hoci sa o nich od vlaňajška klebetí ako o milencoch, spoločné kšefty neodmietajú ani v televízii. Pred letom prijali ponuku do šou Tvoja tvár znie povedome, kde si v zákulisí počas nakrúcania prejavovali nežnosti.

Mirka Partlová (31) však pred médiami od rozchodu s Petrom Cmorikom mlčí a pred známymi sa tvári, že je sama. No inak sa od Patrika Vyskočila (24) nepohne. Minulý týždeň prišli spolu na markizácky večierok, zabávali sa pri jednom stole a keď ich chcel niekto odfotiť, stiahli k sebe moderátora Rasťa Sokola. Samozrejme, z párty odchádzali už bez neho.

Ako čert svätenej vody

Do vychádzajúcej hviezdy Patrika Vyskočila sa vraj Mirka zahľadela vlani, keď skúšali muzikál Pokrvní bratia. Nasledoval rozchod s dlhoročným partnerom Petrom Cmorikom. Vzápätí ich bolo vídať, ako sa ruka v ruke vodia po uliciach bratislavského Starého Mesta.

Nasledoval ju: Rozosmiata Mirka odchádzala z večierka, pridal sa aj Patrik.Foto: Emil Vaško

No ani po roku svoj vzťah nevedia definovať - nepotvrdzujú ho ani nevyvracajú. Len Partlová pred známymi občas poznamená, že je nezadaná. „To som ani netušil,“ reagoval Patrik na našu poznámku, že okolo seba s kolegyňou vytvárajú zvláštnu auru.

Iba kamaráti?

Sú teda len kolegovia, kamaráti s benefitmi alebo naozaj aj partneri v súkromí? „Ale ja si nemyslím, že to ľudí zaujíma. Povedal som si, že tieto otázky nebudem komentovať,“ odvetil inak zhovorčivý mladý herec.

Nežnosti aj pred kamerami: Od Patrika, prezlečeného za Shakiru, sa Mirka neodťahovala. Mama mu neskôr napísala, že to bolo super a pridala smajlíky.
Nežnosti aj pred kamerami: Od Patrika, prezlečeného za Shakiru, sa Mirka neodťahovala. Mama mu neskôr napísala, že to bolo super a pridala smajlíky.
Foto: TV Markíza

Nežnosti aj pred kamerami: Od Patrika prezlečeného za Shakiru, sa Mirka neodťahovala. Mama mu neskôr napísala, že to bolo super a pridala smajlíky.Foto: TV Markíza

Zaujímalo nás teda aspoň to, či sa o účasti v imitačnej šou so skúsenejšou Mirkou predtým radil. „Nekonzultoval som to, lebo ja som v podstate nevedel, že…“ začal a na našu poznámku „tak asi spolu nie ste“ rýchlo odvetil: „A to nemôžem povedať!“ A vzápätí už znova zahmlieval: „Nie, nechcem sa k tomu vyjadrovať. Je to moje súkromie,“ krútil hlavou. Takže hra na mačku a myš dôsledne pokračuje ďalej.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní