Vráti sa?: Milionárovi, známemu fanúšikovi tradičnej slovenskej rodiny, sú teraz blízke názory SNS.

Dá sa Kollár na politiku? Podporím aj Ferda Mravca, tvrdí milionár

Milionár Boris Kollár má vraj posilniť Slovenskú národnú stranu. Zatiaľ priznal len to, že jej názory sú mu sympatické.

Ako blesk z jasného neba sa začali v mediálnych kruhoch šíriť informácie o vstupe Borisa Kollára na politickú scénu. Nekompromisný biznismen, ktorý sa stavia proti prijímaniu azylantov, sa totiž v ostatnom čase činí na sociálnej sieti - hodnotí tam európsku migračnú politiku aj počínanie našich politických špičiek. Stihol už skritizovať prezidenta Andreja Kisku i podporiť premiéra Roberta Fica.

Predtým sa Kollár prihováral priateľom na internete raz za čas, teraz je to aj niekoľkokrát denne. Podľa znalcov to pripomína predvolebnú kampaň.

Čítajte viac:

Drsný Kollár naložil Kiskovi! Na prezidentovi nenechal nitku suchú

„Podporím akéhokoľvek politika, aj keď to bude Ferdo Mravec. Ak bude chrániť našich ľudí. Som patriot! A tak sa k tomu aj postavím,“ odkazuje všetkým podnikateľ, hoci sám niekoľko mesiacov v roku žije na Floride.

Podľa neho ide v súčasnosti o existenčnú otázku. „A ľudia si to neuvedomujú,“ dodáva rozhodne.

Čo presne Kollár povedal o svojej potenciálnej politickej kariére a čo na prípadnú posilu hovoria v SNS? Aj to sa dočítate v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ.

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].