Prečo si Juraj Kukura a Andy Hryc nevedia prísť na meno?

Ďaľší nepriateľ Andyho Hryca: Prečo ho prestal zdraviť Kukura?

Ako je známe vďaka svojej otvorenosti a pravdovravnosti si herec Andy Hryc (67) narobil už peknú zbierku nepriateľov. Najnovšie ho prestal zdraviť šéf Divadla Aréna Juraj Kukura (69). Dôvod je jednoznačný.

Hrycova knižná autobiografia Inventúra, z ktorej doteraz zmizlo z regálov rekordných dvadsaťtisíc kusov. Hryc v jednej kapitole opisuje v prvej osobe príbeh, ktorý sa mu akože sníval za komunizmu. Hovorí v ňom o najobsadzovanejšom hercovi v krajine. Ten po preflámovanej noci zrazil istú pani a z miesta nehody ušiel.

Čítajte viac:

Andy Hryc otvorene: Majského deti mi zničili život!

Vinu z havárie na seba berie jeho kamarátka, ktorú si neskôr berie za manželku. Nasleduje valutový škandál. Umelcova manželka pracuje v podniku zahraničného obchodu, kde sa kšeftuje s valutami. Po odhalení končí vo vyšetrovacej väzbe. Umelec kontaktuje najvyššie stranícke kruhy.

Čítajte viac:

Andy Hryc chce postaviť synagógu: Xenofóbni debili mi budú kresliť židovskú hviezdu na čelo

„Nikto nepotrebuje škandál. Komunistická strana už vonkoncom nie. Ako by to vyzeralo, keby sa ukázalo, že do valutového škandálu, je zapletená manželka veľmi populárneho a preferovaného socialistického umelca?,“ píše Hryc v imaginárnej story. Manželka sa dostáva z basy na slobodu.

Dvojica po dohovore so štátnou mocou akože emigruje na západ do exilu. „V exile žil, a teda axulantom bol napríklad môj kamarát Pavel Landovský. Spolužiak a kolega Juraj Kukura nie,“ končí svoj príbeh Andy Hryc.


VIDEO Plus 7 Dní