Ďalší rozchod v šoubiznise. Celebritná lekárka vraj opustila partnera. On však o tom netuší!

Ako keby ho vymazala zo života. Už nejaký čas sme po boku celebritnej lekárky Aleny Pallovej nevideli jej priateľa Braňa, s ktorým sa donedávna ukazovala v spoločnosti.

Ešte vo februári spoločne plesali na jednom z bratislavských bálov, no už začiatkom marca sa blondínka ukázala na galaprograme ankety popularity OTO bez partnera. Vzápätí si vyrazila na dámsku jazdu do Barcelony s Evou Rezešovou-Džodlovou a ďalšími kamarátkami.

A čo v prípade celebrít, ktoré svoj život dennodenne monitorujú „selfíčkami“, nie je zanedbateľné, Alenin priateľ sa vytratil aj z jej sociálnej siete. Poslednú fotografiu, kde sa k nej láskavo tisne na dovolenke v Thajsku, zavesila Pallová na internet pred piatimi týždňami. Rozchod je podľa rečí, ktoré sa čoraz viac šíria slovenským šoubiznisom, na programe dňa.

Príliš submisívny?

Alena Pallová sa najviac „preslávila“ jazdou na červenú a následnou vážnou dopravnou nehodou, no ani v súkromí to nemala ideálne. Po rozvode s manželom dlhé roky žila so svojím malým synom.

Šťastie v láske sa na ňu usmialo vlani, keď ju zbalil syn exministra pôdohospodárstva Stanislava Becíka. A nevyzeralo to na rýchly románik. Braňa, ktorý je inak starostom obce Dvory nad Žitavou, na jeseň uviedla do spoločnosti. No s príchodom jari ju vraj pochytili zajačie úmysly. „Alena je dynamická žena, po svojom boku si predstavuje niekoho dominantnejšieho. Hovorí o rozchode, ale ešte majú zaplatenú dovolenku do Dubaja, kde sa pravdepodobne definitívne rozhodne,“ prezradil náš zdroj.

Romantický darček

Alenu Pallovú sme minulý týždeň zastihli na konferencii estetických lekárov v Monaku, kde ju ktosi prekvapil romantickou kyticou. Do hotela jej neznámy ctiteľ poslal červené ruže, ktorých fotografiu hneď zavesila na Instagram. No my sme sa jej spýtali na údajný rozchod, o ktorom sa toľko hovorí. „Vôbec sa nebudem k tomu vyjadrovať, nechcem žiaden článok,“ povedala nám stručne do telefónu a hovor rýchlo ukončila.

O poznanie lepšiu náladu mal jej ešte stále oficiálny partner Braňo. „Nie, to sú hlúposti. Je to kačica. Ľúbime sa, máme sa radi, všetko klape,“ smial sa a dodal: „S Alenkou si chránime súkromie, preto nepostujeme na sociálnych sieťach spoločné fotky.“ A medzitým prezradil, že práve on stojí za romantickým gestom zverejneným na internete. Aj na diaľku zariadil, aby sa jeho milá mohla na Azúrovom pobreží tešiť z jeho kvetov. „Zaslúžila si to, nie?“ spýtal sa. Či to pomôže, uvidíme.

Čítajte viac

Bude vás zaujímať

  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček