Ďalšia slovenská moderátorka sa nechala napichať

Škandalózna Alexandra Orviská si dala injekciami vyhladiť vrásky. Omladla vraj o päť rokov.

Musia vyzerať dobre. Aj to je jedna z "povinností" televíznych tvári a celebrít, ktoré takmer denne vystupujú na obrazovke. Mladosť a sviežosť je kľúčom k tomu, aby na prvý pohľad zaujali diváka. Svoju vizáž si preto urputne pestujú. Krémiky, masáže, lasere a injekčné výplňové materiály sa už pre nich stávajú rutinnou záležitosťou.

Trio: Orviská sa zaplietla do manželstva Vittekovcov. S futbalistom ju nachytali v Turecku. Foto: Archív

Veselá no vráskavá

Prehlbujúce sa noso-ústne vrásky trápili donedávna aj moderátorku Alexandru Orviskú. Tvrdí, že sa veľa smeje preto sa jej okolo kútikov kožné ryhy zvýraznili. Veď prečo by sa aj nesmiala: Kariéru ma skvele rozbehnutú a ani na súkromný život sa nemôže sťažovať. Pred rokmi síce zbalila nášho populárneho futbalistu Róberta Vitteka, ktorého odlákala od manželky Patrície Vittekovej, ale dnes už má harmonický partnerský život s hokejistom Jaroslavom Janusom. V prípade tejto dvojice sa už istý čas skloňuje slovo svadba, no na tento krok sa zatiaľ neodhodlali.

Pestuje si aj telo: Orviská sa stará o postavu rovnako svedomito ako o tvár. Foto: Instagram

Bola so sebou nespokojná

Zrejme aj pre svojho mladého hokejistu túži byť Orviská príťažlivá a tak vďaka injekčným výplňam omladla o pár rokov. Zo zákroku je nadšená. Vraj sa podobným vylepšeniam už roky vyhýbala, no teraz sa nechala prehovoriť a neľutuje to. „Dnes som si len tak vybehla na laser, nech mám všade jemnú kožičku. Ako každá žena som sa hneď pri vchode posťažovala, že som unavená, vyzerám ako roleta a podobne,“ napísala moderátorka na sociálnej sieti. „Ale toto čo mám s tvárou, tak to je neskutočné. Dala som si spraviť korekciu nosovoústnych vrások a omladla som snáď o päť rokov,“ zhodnotila nadšene svoj predvianočný zákrok.


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní