Meghan Marklová môže vyberať svadobné šaty. Nie je jedinou, ktorá sa za ostatné dni dostala do kráľovskej rodiny.

Ďalšia svadba v kráľovskej rodine! Táto kráska si zobrala princa v chanelovskom kostýme

Nielen britská kráľovská rodina sa teší zo spečatenia lásky mladých monarchov.

Nemecký princ Christian Hanoverský (32) si v nedeľu zobral dlhoročnú priateľku, dizajnérku Alessandru de Osmovú (25). Išlo o malý civilný sobáš v Londýne, na ktorom sa zúčastnila monacká vetva monarchov. Princ Christian Hanoverský je synom hlavy hanoverskej kráľovskej rodiny princa Ernsa Augusta a jeho prvej manželky Chantal Hochuliovej.

Alessandra spoznala nemeckého princa, keď mala len 14 rokov v roku 2005 v Peru. Christianovi robila turistickú sprievodkyňu, píše Daily Mail.

Aj brat

Alessandra si na civilný obrad v Londýne obliekla elegantný krémový tvídový kabát z textúrovanými rukávmi v štýle 50. rokov z aktuálnej zimnej kolekcia od Chanela. Po obrade nasledovali svadobné raňajky v hoteli Ritz. Pár bude mať pritom veselicu so všetkým, čo k tomu patrí v polovici marca v Peru.

Civilný obrad v Londýne: Nemecký princ Christian Hanoverský (32) si v nedeľu zobral dlhoročnú priateľku, dizajnérku Alessandru de Osmovú (25).  Veľkú veselicu si doprajú v polovici marca v Peru.
Civilný obrad v Londýne: Nemecký princ Christian Hanoverský (32) si v nedeľu zobral dlhoročnú priateľku, dizajnérku Alessandru de Osmovú (25). Veľkú veselicu si doprajú v polovici marca v Peru.
Foto: Twitter

Mimochodom, nedávno sa oženil aj Christianov starší brat Ernst August Hanoverský (34). Svoje áno povedal počas tajného sobáša v júli tohto roku taktiež dizajnérke. Ruske Jekaterine Malyšovovej (30), ktorá vyrástla v Prahe.


  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní