Opäť na dno?: Najnovší milenec Demi Moorovej má rád halucinogény. Stiahne Demi do priepasti?

Demi Moore našla ďalšieho zajačika: Ulovil ju lovec perál

Po rozchode s bývalým priateľom vlastnej dcéry sa Demi Moorová stretáva s mužom, ktorý má rád halucinogény.

Päťdesiatročná herečka Demi Moorová ešte nie je rozvedená s Ashtonom Kutcherom, ktorý ju podvádzal s mladšími, čo jej doteraz spôsobuje bolesť na duši a za túto bolesť pýta milióny dolárov. Popritom nahradila bývalého priateľa, ktorý predtým chodil s jej dcérou, mladým lovcom perál. Demi sa tak stala najväčšou perlou na jeho konte.

Šokovaná Rumer

Ešte pred pár týždňami Demi randila s Harrym Mortonom (32), bývalým partnerom jej dcéry Rumer. Práve Rumer sa o Demi, ktorá podľa známych občas bola pod vplyvom drog v takom stave, že o sebe nevedela, vzorne starala.

Keď sa neskôr dopočula o matkinom vzťahu s Harrym, zažila šok. Potom dala matke ultimátum - buď sa s Harrym rozíde, alebo s ňou navždy preruší kontakt. Demi sa rozhodla inak, ako by sa od milujúcej matky čakalo - s Mortonom sa stretávala ďalej.

Vzťah údajne trval pol roka. Do kalifornskej reštaurácie South Beverly Grill prišiel každý sám, vnútri boli spolu, odchádzali opäť oddelene, Harry však nevydržal a cestou k svojmu autu na Demi zakričal: „Milujem ťa!“ Svedkovia nelenili a volali do médií. Rumer sa s matkou naďalej nerozprávala. Naposledy Demi s mladým priateľom videli koncom apríla v reštaurácii Pink Taco.

Dem

Najprv Katka, potom matka: Harry Morton chodil s Rumer Willisovou, potom s jej mamou Demi Moorovou. Foto: profimedia.sk

Joga a nový muž

Demi zažila v poslednom čase niekoľko pádov. Po rozpade vzťahu s Ashtonom Kutcherom (35) siahla aj po drogách a mala depresie, až skončila na psychiatrii. Neskôr zmizla a jej blízki nevedeli, kde sa zdržiava. Potom sa objavila a snažila sa dať do poriadku pomocou jogy. Počas trojdňového kurzu sa zoznámila s najnovším partnerom, austrálskym lovcom perál Willom Hanniganom. A vraj spolu nielen meditujú, ale aj spávajú.

Pred pár dňami sa Rumer a Demi spolu objavili pri odchode z jogy, opäť spolu komunikujú. V ich spoločnosti bol mladý muž, z ktorého sa vykľul práve Moorovej nový milenec Will Hanning (30). Zdá sa teda, že s Harrym sa skutočne rozišla.

Vďaka lovcovi perál Hanningovi nezískala Moorová len mužskú oporu, ale aj certifikát učiteľky jogy kundalini. V indickej filozofii našla posilnenie po rozchode s Kutcherom, teraz sa rozhodla rozšíriť svoje znalosti. Pri joge herečka verí, že povzbudí vlastné prirodzené nadanie a zároveň tajomstvo úspešného života odovzdá ostatným.

„Demi dúfa, že otvorí vlastné štúdio jogy, aby mohla pomáhať iným. Už to skúšala doma s priateľmi a s Willom,“ prezradil informovaný zdroj britskému časopisu Grazia. „Teraz je na tom Demi dobre, všetko ide, ako má, je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým,“ dodal zdroj.

Nikto nepochybuje, že herečka prekvitá vďaka Willovi. Je o dva roky mladší ako Harry, dcére Rumer ich vzťah nerobí problém. Nespútaný a vytrénovaný Austrálčan s ohňom v srdci je do hollywoodskej hviezdy evidentne zamilovaný. V rozhovore pre americký časopis Star uviedol, že Demi, ktorá robí všetko pre to, aby nestarla, ho očarila. Ľudia, ktorí s nimi chodia na jogu, si všimli, že na cvičenie sa pripravujú svojsky. „Masírujú jeden druhého a občas sú pri tom dosť hluční. Will je vášnivý a Demi si vychutnáva každú chvíľku s ním.“

Nebezpečný?: Will a Demi spolu cvičia jogu. Foto: profimedia.sk

Od Kutchera chce milióny

S Mortonom sa vraj Demi rozišla v dobrom, čo sa o manželovi Ashtonovi Kutcherovi povedať nedá. Mnohí považujú jej správanie za vybavovanie účtov. Rozvod nenadobudol právoplatnosť, lebo sa nedohodli - Demi pýta veľa peňazí. Hodnota spoločného majetku manželov sa odhaduje na 290 miliónov dolárov. Podľa novín New York Post chce Demi od Kutchera desať miliónov dolárov a zaplatenie výdavkov za renováciu jej 25-miliónového apartmánu v New Yorku.

Moorová si robí chúťky aj na lukratívnu spoločnosť na vývoj, marketing a využívanie techniky a technológie, ktorú Ashton založil s Madonniným manažérom Guyom Osearym a s miliardárom Ronom Burklom. Demi má pocit, že jej patrí časť z hodnoty spoločnosti, ktorá by mohla byť sto miliónov dolárov. Podľa Kutcherovho advokáta tam však Ashton prispel len jedným miliónom. Pomsta: Demi Moorová roky patrila k najlepšie zarábajúcim prominentom v Hollywoode, jej súčasný majetok sa odhaduje na 150 miliónov dolárov. Peniaze jej nechýbajú, ani Kutcher sa nemôže sťažovať. Vlani bol najlepšie zarábajúcou televíznou hviezdou v USA, za rolu v seriáli Dva a pol chlapa dostal 24 miliónov dolárov a jeho majetok má hodnotu 140 miliónov. Podľa znalcov prostredia teda zo strany Moorovej ide o citovú pomstu. Podľa herečkinho známeho sa Demi snaží, aby Ashton čo najviac zaplatil za všetko „zlé, čo jej urobil“. Pohár jej trpezlivosti pretiekol, keď ju v deň šiesteho výročia ich sobáša podviedol s 24-ročnou Sarou Lealovou, hoci to zrejme nebola jeho prvá nevera. Po rozchode s Demi začal chodiť s hereckou kolegyňou Milou Kunisovou (30).

Nahnevané dcéry

Herečkin vzťah s dcérami Rumer (24), Scout (21) a Tallulah (18) sa zlepšuje. Dcéry jej zazlievali, že po stroskotanom manželstve prehýrila celé noci v spoločnosti drog a alkoholu, vo februári sa však odhodlala liečiť. Najstaršia Rumer chce dať mame druhú šancu aj po tom, ako sa zaplietla s jej bývalým partnerom Harrym. Po spoločnej joge svedok médiám potvrdil, že prišli aj odišli spolu. Všetky Moorovej dcéry sú z manželstva s hercom Bruceom Willisom, rozviedli sa po trinástich rokoch spolužitia v roku 2000, keď ju Willis podviedol.

Podľa znalca scény vzťah Demi s dcérou Rumer nie je ideálny. „Na verejnosti sa ovládajú, v skutočnosti si Rumer hľadá cestu k matke pomaly. Stále pracujú na záchrane vzťahu, Demi dcéru sklamala a zranila,“ hovorí. Navyše, s Demi to vraj opäť začína ísť dolu kopcom. „Demi znovu túži po nociach žúrovať a dcéry vedia, že sa začnú problémy. To, ako sa Demi správa, je povážlivé,“ tvrdí zdroj.

A kto za to môže? Vraj lovec perál Will. Príslušník náboženskej skupiny sikhov údajne rád experimentuje s halucinogénnymi drogami. Moorová je po nervovom zrútení stále labilná.

„Jej kamaráti sa boja, že sa nechá stiahnuť do Willových experimentov. Demi tvrdo pracovala, aby dostala život a zdravie pod kontrolu, bolo by škoda, keby ju to vykoľajilo a pozitívne kroky, ktoré spravila, by sa ukázali ako zbytočné,“ hovorí nemenovaný zdroj pre médiá. Hrozí Demi Moorovej pre lásku opäť pád na dno?


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní