Diana Mórová nikdy nemala núdzu o pozornosť mužov.

Diana Mórová priznala: Spoznala som muža, ktorý sa bál sexu!

Spoznala som jedného muža a zistila som - on sa bojí sexu. Na lavičke sa budem rozprávať, keď budem mať sedemdesiat a nebudem vládať, hovorí otvorene herečka Diana Mórová.

Juraja Kukuru označuje za mača a Félixa Slováčka za býka s veľkým fluidom. Zo skúsenosti vie, že vzťah bez vzájomnej príťažlivosti je okamžite odsúdený na zánik. O mužoch a synovi Quidovi, o pomeroch v divadle, o vážnej situácii v Paneláku sa s DIANOU MÓROVOU (44) pre Plus 7 DNÍ rozprával KAROL BUSTIN.

Práve ste mali premiéru hry Zabijak Joe. V Divadle Aréna hráte už v druhom predstavení. Čo vás tam ťahá? Prehovoril ma pán Kukura. Prvý raz som privolila len preto, že hru režírovala Enikő Eszenyi a on vie, že na ňu trpím. Aj Zabijaka mala robiť Enikő, ale napokon hru pre časovú tieseň režírovala Adriana Totíková. Stretla som nových mladých ľudí a do inscenácie sme všetci dali maximum. Dokonca si myslím, že sme lepší než film.

Ako vás Juraj Kukura prehováral? On je mág. Išla som sa s ním porozprávať s tým, že to neprijmem. Hodinu ma lámal a zlomil ma. V Aréne je mačo. Každý muž v určitom veku chce mať pozíciu. Všimla som si to a nielen na ňom. Točí po svete, ale vždy sa vráti do Bratislavy, lebo tu je riaditeľom divadla. Mužom robia takéto veci dobre.

Aj teraz som sa stretla s jedným chlapom, má veľmi veľa peňazí, ale chce mať pozíciu, aby mohol niečo riadiť. Mužom to nezazlievam, pretože im to určite zdvihne ego a majú pocit, že sú potrební. Mám pocit, že muži od istého veku chradnú na duši. Niektorí si aj hľadajú milenky, aby si mohli povedať, že sú ešte výkonní.

Čítajte viac:

Tajomstvo Mórovej a Kronera odhalené: Odkazy plné vášne!

Je pre vás podstatné mať po boku muža, ktorý má pozíciu? Mám priateľov, ktorí majú pozíciu a sú aj normálni. Dobrých chlapov pre mňa, nie vo všeobecnosti, je málo. Mám pocit, že sa mi vyhýbajú.

Čo povedala Diana o exmanželovi Jurajovi Mokrom, s kým sa jej hrá najlepšie a kto sa bál sexu? Dočítate sa v aktuálnom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní