Slovenká Melanie Trumpová?: Andrea Heringhová dostáva pozvania medzi najvyšších ústavných činiteľov.

Kollárova „matka“ Heringhová mieri do vysokej politiky! Prečo sa stretla s Ficom a Dankom?

Stáva sa z ikony zlatokopiek slovenská Melanie Trumpová?

Boris Kollár (52) má k dispozícii toľko žien, že keď dostane pozvanie na oficiálnu akciu, vyžadujúci dámsky sprievod, má skutočná na výber. Jeho voľba je však niekoľko rokov jasná. Ani naposledy nevzal so sebou Barboru Balúchovú (29), ktorá mu v januári porodila posledné dieťa - syna Alexandra Jána. Ani kolegyňu zo strany Petru Krištúfkovú (38), s ktorou má politik dcéru Esterku. Na oslavy 25. výročia prijatia Ústavy SR dal prednosť vždy dokonale oblečenej Andree Heringhovej (36).

Spokojný hosť: Aj Andrea Heringhová oslavovala 25. výročie prijatia Ústavy SR.
Spokojný hosť: Aj Andrea Heringhová oslavovala 25. výročie prijatia Ústavy SR.
Foto: RTVS

Niekdajšiu playmate zobral na Bratislavský hrad medzi slovenských ústavných činiteľov, medzi ktorými sa musela cítiť ako ryba vo vode. Nečudo, keď protokolisti posadili nastylovanú ikonu našich zlatokopiek hneď za premiéra Róberta Fica (52), predsedu parlamentu Andreja Danka (43) a ich ďalšieho koaličného partnera Bélu Bugára (59).

Až toto je smotánka!

Andrea Heringhová, milé dievča z Komjatíc pri Nitre, vyštudovala strednú ekonomickú školu a od mladosti sa živila modelingom. Preslávila sa však až vtedy, keď jej playmate Eva Cifrová odlúdila z domácnosti manžela Gabriela. Mimochodom, aj ten má dobrodružný život - nedávno po ňom pátrala maďarská polícia v súvislosti s trestným činom lúpeže. Po rozchode s ním Andrea bojovala a aj z nej stala dokonalá playmate. Nakoniec uprednostnila rodinný život a otehotnela so známym multioteckom Borisom Kollárom. V rovnakom čase však s boháčom čakala dieťa aj Martina Štofaníková, ktorá dnes so synom Šimonom Heliodorom žije na Floride. Tam často cestuje aj Andreu, no posledné letné dni trávila s Borisom a deťmi na blízkej Mallorke. Vďaka tomu sa dostavila na „session” s Ficom a spol. oddýchnutá a krásne opálená.

V závere výpravného programu si Andrea s chlapcami z politiky aj zanôtila. Ako vidieť na zázname z RTVS, s politickými národovcami si s chuťou zaspievala ľudovú pieseň Na Kráľovej holi. Nakoniec, Robertovi Ficovi to prekážať nemohlo, na sporo odeté dievčatá z titulných strán pánskych časopisov je zvyknutý už z Úradu vlády.

Prečítajte si aj:


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní