Komorný sobáš Eriky a Števa trval len desať minút.

Dočkala sa už aj Erika: Judínyová mala na svadbu dva dôvody

Erika Judínyová má už okázalosti plné zuby, vydať sa chcela čo najjednoduchšie - bez obrúčok, hudby a ceremónií.

Jeto moja osudová láska, - rozplývala sa po svadbe s hercom Štefanom Skrúcaným moderátorka Erika Judínyová. Takéto vyznanie by od pragmatickej kráľovnej slovenskej Smotánky čakal málokto, a predsa sa stalo.

Osudové áno si povedali bez veľkých príprav a po trojročnom vzťahu. Do značnej miery za to môže Erikin otec, ktorému svadbou splnila posledné želanie.

Čítajte viac:

Judínyovej spoveď: Prečo o svadbe so Skrúcaným nepovedala mame?

Narýchlo

Erika, ktorej brat žije v Spojených štátoch, mala k rodičom vždy blízky vzťah. Z času na čas sa s ňou objavili aj na smotánkovských akciách, kde zvlášť jej otec, uznávaný lekár Jozef Judíny, bavil celú spoločnosť. Keď vlani v októbri skonal, zo smútku sa Erika vyznala aj vo svojej televíznej relácii.

„Vedela som, že otec si želal, aby som sa vydala, takže som mu podvedome splnila to posledné, čo som mohla,“ prezradila nám moderátorka, podľa ktorej to však nebol jediný dôvod.

Ktorý bol druhý? Ako sa Erika stretla so Števom a ktorý známy herec jej dvoril? Čo povedala na svadbu Skrúcaného exfrajerka Lukáčová? Aj to sa dozviete v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní