Mike Tyson to nemal vždy ľahké.

Drsňák Tyson nosí v sebe traumu z detstva: Znásilnili ma na ulici!

Búrlivák, ktorý má na rováši škandálov viac ako dosť, prehovoril o svojej nepríjemnej skúsenosti z minulosti. Boli časy, keď bol aj niekdajší boxerský šampión Mike Tyson bezbranný a zraniteľný.

Bývalý boxer Mike Tyson prezradil, že ako dieťa zažil pohlavné zneužitie. Ako píše server femalefirst. co.uk, Mike uviedol, že mal sedem rokov, keď ho raz na ulici schmatol starší muž, ktorý ho pohlavne zneužil. Násilníka nikdy viac nevidel. Mikovi sa potom podarilo utiecť, o hroznom zážitku nikomu nepovedal.

Čítajte viac:

Tomuto neuveríte: Búrlivák Mike Tyson ako pistáciový superhrdina

Tyson v deväťdesiatych rokoch minulého storočia strávil tri roky za mrežami, odsúdili ho za znásilnenie - dostal síce šesť rokov, ale odsedel si iba polovicu. Podľa neho je možné, že za jeho správaním je práve trauma spôsobená nepríjemným zážitkom z detstva, so stopercentnou istotou to však tvrdiť nemôže.

Čítajte viac:

Pozrite si, ako Tyson vrátil Holyfieldovi odhryznuté ucho

Zaujímavé je, že jeho násilnícka povaha sa neprejavila pár rokov predtým, keď svoju manželku Robin Givensovú nachytal v posteli s vychádzajúcou hereckou hviezdou Bradom Pittom. Ani jeden z nich dodnes nevysvetlil, ako je možné, že Brad z Tysonovho domu odišiel živý a zdravý.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní