Marianna Ďurianová (40)

Riaditeľ RTVS o novom džobe Ďurianovej: Nič o tom neviem

Poriadny chaos! Podľa medializovaných informácií verejnoprávna televízia RTVS prijala do svojich radov moderátorskú veteránku Mariannu Ďurianovú (40).

Kuriózne však je, že čerstvý šéf štátnej televízie Jaroslav Rezník o novom prírastku do svojho tímu vôbec netuší.

Obišli Rezníka?

Podľa informácií dennikn.sk má Marianna Ďurianová nový džob, a to rovno vo verejnoprávnej RTVS. Médiá o jej džobe v televízii už špekulovali viackrát, no nikdy sa to nepotvrdilo.

Podľa portálu by mala Ďurianová moderovať športové správy a nastúpiť by mala v januári budúci rok.

Samotný riaditeľ jaroslav Rezník o novej posile zatiaľ nič nevie. „Neviem o tom, že by sme pani Ďurianovú prijali,“skonštatoval pre PLUS 7 DNÍ šéf televízie.

Hovorkyňa RTVS Erika Rusnáková správu nepoprela, no ani nepotvrdila. „V prvom rade Marianna Ďurianová nie je čerstvo prijatá moderátorka RTVS. RTVS rokuje s viacerými známymi osobnosťami, ktorí sú profesionálmi vo svojich odboroch a majú záujem pôsobiť v RTVS, a to nielen v oblasti športu a Marianna Ďurianová je jednou z nich,“ povedala nám.

Spoločne s Rasťom Žitným bola Marianna Ďurianová dlhé roky hviezdou televízie Markíza.
Spoločne s Rasťom Žitným bola Marianna Ďurianová dlhé roky hviezdou televízie Markíza.
Foto: TV MARKIZA

Kontroverzný priateľ

Ďurianová bola dlhé roky tvárou Televíznych novín TV Markíza a doteraz pracovala ako moderátorka v internetovej televízii známeho denníka. S moderátorkou sa spája aj kontroverzná minulosť. Ďurianová sa totiž zahľadela do Romana Doležaja (41), s ktorým má aj syna Romanka.

Doležaj je spájaný s mafiánskym klanom Piťovcov a v base v Hrnčiarovciach si v súčasnosti odpykáva tri a pol roka.

Prečítajte si tiež:


VIDEO Plus 7 Dní