Dvojnásobná mamička Zdenka Predná: Kilá navyše, ale s úsmevom na tvári

Rodinný život jej očividne prospieva. Reč je o speváčke Zdenke Prednej (33), známej predovšetkým vďaka prvej sérií projektu Slovensko hľadá superstar. Tá žiaru reflektorov vymenila za materskú dovolenku.

Momentálne sa venuje predovšetkým svojim dvom synčekom Oskarkovi (2) a iba trojmesačnému Eliáškovi, ktorých má s hudobníkom Oskarom Rózsom (43).

Podporila manžela

Zdenku sme zastihli v nedeľu večer na amfiteátri v Banskej Štiavnici, kde prišla podporiť svoju lásku, multi-talentovaného hudobníka Oskara Rózsu (43).

Ten odohral dvojhodinový koncert s projektom Hrana, ktorý je venovaný zosnulému muzikantovi Marekovi Brezovskému. Po šou, ktorá pobláznila celé okolie Banskej Štiavnice a vypredala amfiteáter sme si Zdenku odchytili priamo pri jej manželovi na pódiu. Oblečená v červenej mikine a rifliach pôsobila veľmi pohodovo a bezstarostne. „Mám sa výborne, deti poslúchajú,“ povedala s úsmevom na tvári. Hoci bolo vidno, že speváčka a mamička na plný úväzok má pár kíl navyše, vôbec ju to netrápi a vo svojej podstate je to pochopiteľné, keďže je iba štvrť roka po pôrode druhého synčeka Eliáška.

Šťastná od ucha k uchu

Už len z pohľadu na túto sympatickú speváčku bolo vidno, že manželstvo s Oskarom a rodinný život v krásnom prostredí Banskej Štiavnice jej absolútne vyhovujú a robia jej život plnohodnotným. Zdenka prezradila, že jej manžel, s ktorým tvorí pár tri roky a iba v októbri minulého roka sa zaňho vydala, je ten najlepší otec na svete. „Bráva malého Oskarka na všetky koncerty, takže malý je zvyknutý s ním byť na pódiu. Dnes bol preto z toho smutný, že som ho tam nepustila, ale nechcela som robiť rozruch, tak išiel potom domov s mojou mamou, ale vydržal dosť dlho,“ pochválila sa speváčka. A keďže gény sa po rodičoch hudobníkoch nezaprú, aj malý Oskarko podľa Zdenky inklinuje k povolaniu ich oboch. „Určite bude z neho tiež muzikant, veľmi sa prejavuje už teraz a to má len cez 2 roky,“ dodala.

Predávajú hniezdočko lásky

Zdenka je pôvodom z Banskej Štiavnice a na tomto čarovnom mieste žije aj so svojou rodinou, v peknom rodinnom dome priamo v centre mesta. Momentálne sa však chystajú spolu s Oskarom svoje sídlo predať. „Zatiaľ sme ho oficiálne neponúkali, netlačíme nato, avšak chceme ostať tu v Štiavnici, iba trošku ďalej od centra,“ povedala Zdenka. Nad už medializovanou informáciou týkajúcou sa ceny, za ktorú by mohli svoj dom predať sa z chuti zasmiala. „Za toľko ho pred piatimi rokmi Oskar iba kúpil,“ dodala speváčka.


VIDEO Plus 7 Dní