EXKLUZÍVNE FOTO: Gott v tajnosti priletel do Bratislavy!

Svoj prílet chcel utajiť, ale týždenník PLUS 7 DNÍ ho odhalil. Český slávik Karel Gott pristál na obed na bratislavskom letisku a hneď sa išiel ubytovať do luxusného hotela v centre. Boli sme pri tom! Dokonca nám prezradil ako si tam pred rokmi užíval.

„Dnes som letel, aby som tu bol čo najrýchlejšie,“ objasnil vyťažený Gott. Dorazil so svojou manažérkou a ochrankárom, ktorý bol chlap ako sa patrí. Manželku Ivanku nechal tentokrát doma. Osobný strážca niesol spevákovi skromný kufrík a jeden oblek. Oblečenie mal prichystané na dnešný koncert. Vystúpi totiž pri príležitosti oslavy Bratislavskej lýri po päťdesiatich rokoch.

Vitálny: Český slávik sa priazni teší.
Vitálny: Český slávik sa priazni teší.
Foto: Michal Šebeňa

Vítali ho: Skalní fanúšikovia si vždy zistia kde hviezda býva. Foto: Michal Šebeňa

Prečo sa nezdrží

Niekoľkonásobný zlatý slávik sa ubytoval v historickom centre mesta v hoteli Carlton. Ten na Lýre zohráva špeciálnu úlohu. Pred vyše päťdesiatimi rokmi tam bývali všetci umelci z vychýreného festivalu a špecifické spomienky má na neho aj český spevák: „Ten hotel bol vtedy krásny. A vedel by všeličo rozprávať,“ zasmial sa Gott potmehúdsky.

Spevák si zaspomínal na večierky, ktoré v tej dobe zažil. Do hotela sa chodilo prespať iba cez deň, nikto tam v noci nespal: „To vtedy bolo. Ale oni zas nejaké večierky budú,“ pritakal dobre naladený Gott. „Na koncert sa teším, samozrejme. Je to pripomenutie si najkrajších rokov s Lýrou a ľuďmi. To bolo vtedy niečo!,“ nadchol sa.

Stretli sa: Na recepcii sa vybozkával s Helenou Vondráčkovou.
Stretli sa: Na recepcii sa vybozkával s Helenou Vondráčkovou.
Foto: Michal Šebeňa

Náhodné stretnutie: Hviezdy nám ochotne zapózovali. Foto: Michal Šebeňa

Maestro sa, ale tentokrát nezdrží. Žúrovať po koncerte nebude, lebo má naponáhlo. Ihneď odlieta späť do Prahy. Súkromným tryskáčom chcel zviezť domov aj svoju kolegyňu Helenu Vondráčkovú. Tá však jeho ponuku odmietla: „Ja sa chcem v pokoji vyspať a zajtra ráno pôjdem späť vlakom,“ prezradila blondínka.


VIDEO Plus 7 Dní