Erika sa z Bratislavy presťahovala na vidiek.

Erika Barkolová kúpila dom pri jazere: Na trávniku sa diali veci!

Moderátorka Erika Barkolová s dcérami nedávno šatami propagovala Bratislavu, v skutočnosti si užíva život na vidieku. Chce, aby jej deti žili v tej istej dedine ako ich otec.

Vraj ju to čoraz viac ťahá do mesta. Napriek tomu si moderátorka Erika Barkolová užíva nový, moderný dom v dedine blízko Bratislavy.

„Dôvod, prečo som sa rozhodla postaviť ho práve v tejto oblasti, je veľmi jednoduchý. Vo Veľkom Bieli býva môj exmanžel a svokrovci. Chcela som, aby moje dcéry boli bližšie k otcovi a starým rodičom,“ tvrdí známa blondína, podľa ktorej sa jej bývalý manžel Patrik o dcéry vzorne stará.

Čítajte viac:

Barkolová sa nezdá: Erika je do voza aj do koča!

„Nikdy som mu nebránila stretávať sa s nimi. Neviem si predstaviť, že by som niečo také urobila. Nerozumiem, prečo ľudia po rozchode nevedia spolu komunikovať aspoň kvôli deťom. My sme sa vždy vedeli dohodnúť,“ prezradila.

Trávnik, ktorý dom obklopuje, kosí Erika vlastnoručne. „V lete sa na ňom diali veci,“ prekvapuje a hneď vysvetlí, ako to myslela. „Môžem tam robiť brušáky či mlynské kolesá.“

Odkiaľ vzala na dom peniaze, aký má vzťah s Jurajom Lelkesom a kde momentálne pracuje? Dočítate sa v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní