Eva Rezešová-Džodlová: Bezpečné auto manželka Júliusa Rezeša určite potrebuje.

Eva Rezešová-Džodlová má novú hračku: Luxusné Bentley

Eva Rezešová-Džodlová sa pochválila Bentley, ktoré zdobia jej iniciály.

Všetko je znova po starom. Hoci sa špekulovalo, že Rezešovci sú bez peňazí, po finančných suchotách zrazu ani slychu. Košickej rodine sa nedávno podarilo predať ich veľkolepú bratislavskú vilu, za ktorú žiadali astronomickú čiastku 1,5 milióna eur. Približne v tom istom období sa začala manželka Júliusa Rezeša voziť na luxusnom aute značky Bentley, ktorého cena sa môže pohybovať od 150-tisíc eur vyššie.

Ponúkla sa

Vyzeralo to, že rezešovský klan sa snaží zhromažďovať financie. Dôvodom mohla byť záchrana dcéry Evy Varholíkovej, ktorá sedí za mrežami v Budapešti pre tragickú nehodu z augusta minulého roka. Právnici vraj nie sú najlacnejší, navyše príbuzní údajne investovali do prenájmu nehnuteľnosti v hlavnom meste Maďarska, aby ju mohli často navštevovať vo väzení.

Štýlový interiér: Nechýba nápis FOR E. R., čo v preklade znamená PRE E. R.Foto: printscreen facebook

No už niekoľko týždňov sa jej švagriná pýši autom, ktoré o skromných rodinných pomeroch vôbec nesvedčí. Najsympatickejšej členke klanu nie je čo vyčítať. Z tátoša mala takú radosť, že o ňom hneď dala vedieť priateľom na sociálnej sieti. Zverejnila fotografie štýlového interiéru a s nadšením kamarátkam ponúkla, že novú hračku môžu s ňou ďalší deň otestovať. „Tešííím,“ napísala stručne bývalá miss a prezradila, že vozidlo je bronzovej farby.

Za 150-tisíc eur?

Podľa palubnej dosky, ktorú nasnímala, začala jazdiť pravdepodobne na Bentley Continental GT V8. Ako nová môže takáto „hračka“ vyjsť asi na 150-tisíc eur a keď sa zákazník rozhodne výrazne ju prispôsobiť vlastnému vkusu, cena sa poľahky dostane aj cez dvestotisícovú hranicu.

Pri luxusných značkách, ako je Bentley, sú rokovania o cene a výzore často individuálne. Dáte si napríklad namiešať vlastný odtieň farby a zaplatíte o 15-tisíc eur viac. Zvláštnosťou Rezešovej auta je však vygravírovaný monogram E. R., ktorý z neho robí originál.

Iniciály v interiéri budú zrejme súčasťou doplnkovej výbavy na želanie, montovanej priamo v závode. Podľa praktických kamarátok Evy Rezešovej- Džodlovej to však nie je žiadna výhra - ako poznamenali, auto sa jej bude ťažšie predávať.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
  • md
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní