Sajfa už ukázal seba i priateľku v gala, aj svoj vypracovaný chrbát.

Exhibicionista? Sajfa sa fotí často a rád

Moderátor Sajfa podľahol vychytávke pre mobily, zverejňuje svoje intímne fotografie a sleduje život šéfa súkromnej televízie.

Najväčší trest pre Mateja Sajfu Cifru by asi bolo, keby musel byť ticho. Výrečný moderátor využíva všetky prostriedky, vďaka ktorým môže komunikovať so svetom a deliť sa o útrapy a radosti zo svojho života. V súkromí prepadol instagramu, aplikácii voľne dostupnej cez mobilné telefóny, pomocou ktorej upravuje, zdokonaľuje a najmä zverejňuje svoje privátne, často aj intímne fotografie!

Svoj profil si tu založil rovnako ako mnohé svetové hviezdy - Ivana Trumpová či Lady GaGa. Všetci ho majú verejný, takže každý „Sajfa pozitívny“ používateľ môže zvečnené momentky z jeho života aj komentovať.

Kamoši

„Mám to nainštalované už dlho. Ešte pred tým, než túto aplikáciu kúpil Facebook,“ priznal svoju „závislosť“ Sajfa. „Asi najviac sa mi páči, že sa tam dajú fotografie upravovať. Každá fotka, aj z toho najhlúpejšieho momentu, dokáže cez filtre vyzerať ako poloumelecké dielo. Spomínam si, keď sme na Vianoce dostali každý v rodine traky od môjho brata. Tak sme sa odfotili,“ vysvetľuje Sajfa, ktorý takto zverejnil nielen fotku s rodinou, ale aj umelecké momentky s bozkávajúcou priateľkou či snímky vlastného, športom vypracovaného nahého tela.

Sajfa si spravil vianočnú fotku so svojím otcom a dvoma bratmi, fotografiu upravil podľa svojho gusta a posunul ďalej. Foto: archív

Rovnako ako všetci ďalší používatelia si môže navyše pomocou aplikácie zvoliť, aký ďalší fotoalbum bude sledovať. Svoj profil tu má zriadený aj Sajfova priateľka Veronika Ostrihoňová, no moderátor sa vyjadril, že cez aplikáciu najradšej pozoruje život niekoho iného.

„Veľmi intenzívne sledujem Fera Borovského, generálneho riaditeľa JOJ-ky. Poznám ho dlhé roky a myslím si, že sme normálni kamaráti. Pridal som si ho, lebo ma zaujímalo, čo tam takýto človek dáva. Je vtipný, len stále fotí syna,“ zasmial sa Sajfa.

Generálny riaditeľ JOJ-ky používa aplikáciu takmer rok a páči sa mu. „Facebook vás otravuje komentármi, že si niekto práve teraz robí polievočku. Statusy, ktoré sú úplne šialené. Tu si môžete vyhľadať kohokoľvek, máte tam napríklad všetkých ľudí, čo spievali v X Factore. Tak sa pozeráte, ako sa im po roku darí. A u niektorých vidíte nové keramické zuby,“ konštatoval vecne Borovský


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní