Exotická Paula by mohla byť matkou ďalšieho Kollárovho dieťaťa.

Exkluzívne: Kollár neprestáva šokovať! Bude deviate dieťa mulat?

Týždenník Plus 7 DNÍ zistil, že Boris Kollár podľa správ z jeho okolia čaká deviate dieťa - s čokoládovou kráskou. „Odpoviem vám za desaťtisíc,“ reaguje.

Nikdy sa netajil tým, že by zvládol aj viac detí, než vychováva dnes. A podľa viacerých zdrojov známy boháč naozaj s rozširovaním „rodiny“ neskončil, práve naopak. Údajne čoskoro rozšíri aj rady mamičiek svojich potomkov.

Tridsaťšesťročná Paula, o ktorej sa v kuloároch šoubiznisu šepká, že nosí pod srdcom Borisovo dieťa, sa však od jeho iných partneriek líši. Je útla, ebenovo tmavá a vo vodách šoubiznisu nie je nováčik. V minulosti sa mihla v jednom z pokračovaní Fontány pre Zuzanu, ale videli sme ju i v klipe speváčky Celeste Buckinghamovej.

Tají to

S exotickou Paulou sa podnikateľ pozná dlhšie. Známosť vraj prerástla do vášnivejšieho vzťahu až neskôr. V slovenskom šoubiznise sa teraz rýchlosťou blesku šíri informácia, že černoška je už v siedmom mesiaci tehotenstva.

Ako reagovala na informácie čokoládová krásavica? Čo presne povedal samotný Boris Kollár? Prečítate si v aktuálnom čísle Plus 7 DNÍ!


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].