Exkluzívne VIDEO a FOTO: Václav Mika ukázal svoju dcéru Mišku!

Šťastný otec Václav Mika prvýkrát ukázal verejnosti svoju dcéru. Krstiny má už za sebou.

Híkali nad ňou takmer všetci. Bývalý šéf RTVS Václav Mika svoju takmer dvojmesačnú dcéru Mišku s nadšením ukazoval priateľom a návštevníkom na terase vychyteného podniku.

S úsmevom sa jej prihovoril majiteľ talianskej reštaurácie v historickom centre Bratislavy, ale aj tamojší stály zákazník a gurmán Justin Topolský, ktorý v sprievode svojej mamičky sedel pri vedľajšom stole.

Nadšenie z malej Mišky neskrývali. Partia priateľov, ktorí sa zišli pri stole televízneho mága, veselo hodovala a popíjala víno. Až by jeden povedal, že išlo o nejakú významnú udalosť. Samotný Václav Mika nám potvrdil, že jeho prvorodenú dcéru pred pár dňami pokrstili.

Víno a otcovstvo

Mladá priateľka Václava Miku si dopriala uplynulý piatkový večer zdravú večeru a na jej bruchu bolo aj pod voľným tričkom badať, že je to iba niekoľko týždňov, čo porodila. Líniu si zrejme chce dať opäť do poriadku, keďže na jej tanier servírovali iba samé zdravé veci. Dokonca sa vyhla aj bielemu vínu, ktoré si počas večere všetci dopriali. Kristína popíjala minerálku.

Po tom, ako bývalý šéf verejnoprávnej televízie ukončil spolužitie so svojou manželkou Andreou a presťahoval sa do bytu pod Bratislavským hradom, má to na mestské korzo pár krokov. A teraz, keď si po odvolaní z funkcie užíva bezstresové obdobie, na terasách mestských reštaurácií ho vídať často. Prečo nie, na pracovné príležitosti si vraj rád počká a nikam sa nehrnie. Hektické obdobie má v týchto dňoch s odovzdávaním funkcie, ale potom údajne plánuje oddýchnuť si a užívať si rodinu. Prioritou tak bude pre neho v nadchádzajúcom období prvorodená dcéra a pohodlie mladej mamičky.

Krstiny majú za sebou

Napriek tomu, že Mika s Kristínou nie sú zosobášení, pred pár dňami svoju dcéru pokrstili v kostole. Podľa nášho zdroja krst zverili do rúk známemu nitrianskemu biskupovi a krstnými rodičmi sa stali ich najbližší kamaráti. Slávnostnú udalosť nám potvrdil šťastný otec: „Áno, Miška oslávila svoj veľký deň v kruhu rodiny a najbližších priateľov jej rodičov. Bol to pre nás všetkých krásny deň,“ povedal nám. Na záver stihol dodať, že piatkový večer v reštaurácii nebol oslavou krstín, ale išlo o neformálne stretnutie s rodinou a priateľmi po práci.

Našiel si krásku

Kristína Maturová zrejme pred rokmi ani netušila, kam ju osud zaveje. Začínala ako fotomodelka. Prvý kontakt s médiami okúsila už v roku 2007, keď sa prihlásila do súťaže módneho magazínu Emma. Pred materskými povinnosťami pôsobila v medzinárodnej spoločnosti v oblasti sprostredkovania poistenia a rizikového poradenstva, zrejme v oblasti ľudských zdrojov. Svojho partnera, o dvadsaťštyri rokov staršieho Václava Miku, stretla pred vyše tromi rokmi vo Vysokých Tatrách. Ten sa kvôli nej pred časom rozviedol so svojou manželkou Andreou.

Vianočné tipy na darček