Stretnutie s exotickou Paulou, s ktorou splodil syna

Exkluzívne foto: Boris Kollár so svojou čokoládovou kráskou a spoločným synom!

Stretnutie s exotickou Paulou, s ktorou splodil syna, strávil politik na telefóne.

Keď mal donchuan Boris Kollár iba ôsmeho potomka, tak sa na každej prominentnej párty smotánka bavila, kedy splodí dnes už aktívny poslanec mulatka. Kamaráti ho podpichovali a tipy padali, že si matku pre svoje dieťa tmavej pleti donesie zo slnečného Miami, kde aktuálne predáva svoju haciendu.

Stretnutie s exotickou Paulou, s ktorou splodil syna
Stretnutie s exotickou Paulou, s ktorou splodil syna
Vlado Benko Jr.

Exkluzívne: Kollár neprestáva šokovať! Bude deviate dieťa mulat?

Čokoládová Paula

Vtipy sa ale viac ako pred rokom pretavili do skutočnosti a jemne apatické publikum voči jeho otcovstvám prebral z delíria svojim čokoládovým objavom.

Týždenník PLUS 7 DNÍ priniesol aký prvý informáciu, že si Kollár vyhliadol tanečnicu Paulu Simoes a čaká s ňou dieťa číslo deväť! Na upresnenie, desiate dieťa a titul poslednej donositeľky drží aktuálne speváčka Barbora Balúchová. Samozrejme, tehotnú Paulu vtedy polygýnny biznismen popieral, tak ako aj tie pred ňou aj po nej.

Stretnutie s exotickou Paulou, s ktorou splodil syna
Stretnutie s exotickou Paulou, s ktorou splodil syna
Vlado Benko Jr.

Rýchlovka v nákupnom centre

My sme pred pár dňami stretli politika na káve s jeho exotickou mamičkou, ktorá z neho nevedela oči spustiť. Zato Boris sa v nákupnom centre neodviazal.

Multiotecko Kollár a jeho deti: Čo o nich vieme?

Objednal si, chvíľu sa venoval dieťaťu, občas telefónu a pobral sa. Dvojica mala na spoločnom stretnutí momenty, keď im evidentne technika zobrala slová a iba nemo sledovali svoje displeje. O malého Christiana Alexandra sa postarala obetavá servírka, keď sa dožadoval kornútku. Multiotecko je v bratislavskej kaviarni nepochybne známy hosť, ale nie pre časté návštevy. V pohostinstve figuruje politik ako spoločník a personál ihneď vedel, že prišiel šéf.

Čítajte viac

Bude vás zaujímať

FOTO Ako išiel čas s Balúchovou: Od rozkošnej školáčky cez umelú Barbie až do Kollárovej postele

Šokujúce gesto Kollára pár hodín po pôrode Balúchovej: Z tohto Heringhová vyskočí z kože!

Je toto vôbec možné? Odpadnete, aké dala Barbora Balúchová meno Kollárovmu dieťaťu

  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].