Mladá herečka si užíva život na výslní.

Exmilenka Andyho Krausa na výslní: „Nebesá mi prajú v práci aj v súkromí!“

Skôr než herectvom sa preslávila aférkou so scénaristom Andym Krausom (50). Herečka Natália Puklušová (33) dnes hviezdi v markizáckom seriáli a na život v žiari reflektorov si rozhodne nesťažuje.

Šťastná a vysmiata


Tak na nás pôsobila herečka Natália Puklušová, ktorú sme stretli na markizáckej media párty ešte začiatkom marca. Pri šálke čaju nám prezradila, ako sa jej darí v práci aj v súkromí. Ako hovorí, odozvy na jej herecké umenie v seriály Oteckovia, kde stvárňuje postavu mladej mamičky po boku kolegu herca Vlada Kobielskeho sú len pozitívne. „Mám sa veľmi dobre, dobre sa mi točí tento seriál, nemôžem sa stažovať, nepočula som totiž ani jeden negatívny pohľad,“.

Za chlapa by ho nechcela


Keďže však Natália je dnes šťastne zamilovaná – mimochodom tentokrát dúfame, že do slobodného muža – nedokáže si vraj predstaviť, že by taký typ partnera, teda nie príliš zdatného motáka ako hrá práve Vlado Kobielsky v Oteckoch mala po svojom boku, hoci istá línia podobná jej životu a teda, že sa zahľadela do ženatého by tu bola. „Takéto niečo si ani nemusím predstavovať, že by som mala takého partnera, to sa nestane. Keď človek žije v nejakej ,filozofii', tak mu automaticky križujú života ľudia, akých si on predstavuje – takže určite nie,“obhajuje sa herečka.

Raz túži byť matkou


Zo zdroja z okolia tejto mladej herečky sme sa však dozvedeli, že jej veľkou životnou métou je mať dieťa. Ona sama túto teóriu nevyvracia. „Samozrejme, že chcem mať deti, určite by som chcela raz byť matkou,“ dodáva na záver.


VIDEO Plus 7 Dní