Ak by Borovský zostal vo funkcii, novou tvárou TV JOJ by sa stala aj Marianna Ďurianová.

Exšéf JOJ-ky Borovský: Prečo nekomunikuje s Ďurianovou?

Po odchode „zo scény“ už bývalému šéfovi TV JOJ Františkovi Borovskému nezvoní mobil tak často.

Kedysi mu podaktorí hovorili televízny mág, začiatkom roka však František Borovský prekvapujúco a náhle ako generálny riaditeľ TV JOJ skončil a odvtedy o ňom takmer nepočuť.

„Môj deň sa dnes začína o jedenástej a končí, keď ja chcem,“ prezradil pre PLUS 7 DNÍ donedávna jeden z najvplyvnejších ľudí na Slovensku. Projekty, ktorým sa venuje v súčasnosti, vraj nepotrebuje medializovať.

Čítajte viac:

Borovskému nepomohol ani zvyk exšéfa Novy Vladimíra Železného

Všetko naruby

Nebyť slávnych a toľko medializovaných prestupov známych markizáckych tvárí do radov TV JOJ, možno by stále vládol domčeku na Kolibe. A možno aj nie…

František Borovský bol podľa vlastných slov zvyknutý, že mnohé jeho myšlienky vyvolávali búrlivé debaty. Nákupom konkurenčných tvárí však ostatných v JOJ-ke nenadchol, skôr ich proti sebe popudil.

Ako komentoval vývoj v televízii po svojom odchode, čo si myslí o moderátoroch a aký má vzťah s Mariannou Ďurianovou sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní