Marián Kočner: Už dávnejšie priznal, že s hľadaním parkovacích miest sa nemieni unúvať.

FOTO Arogantný Kočner: Zasa parkuje na hulváta!

Kontroverzný podnikateľ Marián Kočner si z parkovacích predpisov ťažkú hlavu nerobí.

Pozornému oku čitateľa týždenníka PLUS 7 DNÍ neuniklo, že Kočner svoj luxusný Aston Martin v hodnote vyše 150-tisíc eur „zapichol“ v uliciach hlavného mesta rovno na vyšrafovaných čiarach. Za bežných okolností by ho pokuta neminula.

Na drzovku: Nedávno Kočner zaparkoval svoj luxusný športiak na vyšrafovaných častiach.Foto: Plus 7 dní

Marián Kočner už v dávnejšie priznal, že sa s hľadaním parkovacích miest unúvať nemieni. V prípade nutnosti mu vraj vyhovuje zaplatiť pokutu. „V podzemných garážach a ani na strechách ma s autom nikdy neuvidíte. Hrozí mi tam, že si zničím disky. Radšej odstavím auto niekde vonku aj za cenu papuče, ako by som mal dať 1 500 eur za nový disk. Stojí to čas. A čas sú peniaze. Nie je lepšia ochrana proti krádeži auta ako papuča od mestskej polície,“ vyjadril sa v minulosti.

Na hulváta: Z parkovacích predpisov si ťažkú hlavu nerobí.Foto: Plus 7 dní

No v tomto prípade argument o ochrane jeho bondovského športiaka neobstojí. Stačí jedna esemeska, či vhodiť pár centov do jedného z parkovacích automatov, ktoré sú už niekoľko mesiacov rozmiestnené po celom Starom Meste a môže svoje luxusné vozidlá nechávať „na rovinke“. A ešte k tomu v medziach zákona.


  • red
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní