Dobrá zábava: Postaral sa o ňu aj Daniel Dangl, v popredí.

FOTO Celebritné Tatry: Cez deň golf, večer Verešová v nohavičkách!

V najluxusnejšom tatranskom hoteli sa zišla smotánka, robila si „selfíčka“.

Uplynulý víkend sa takmer celá Bratislava premiestnila do našich veľhôr, kde štartoval mediálny golfový pohár s dlhoročnou tradíciou. Známe tváre z médií, zo šoubiznisu a z podnikateľskej sféry sa zišli, aby sa príjemne zabavili počas dňa na zelenom trávniku golfového ihriska v Tatranskej Lomnici. Večer sa mohli hostia zabaviť pri pohári dobrého vína v päťhviezdičkovom hoteli na Štrbskom plese.

Najlepšie modely

Módna prehliadka Jany Pištejovej opäť nesklamala. Predviedla svoje najlepšie modely aj modelky. Ako prvá vystúpila na mólo Andrea Verešová - iba v nohavičkách a čiernom saku. Štíhle nohy vo vysokých opätkoch zaujali nejedného pána a Andrea si užívala pozornosť celý večer.

Odvážna: Andrea Verešová opäť ukázala, aká je dračica.
Odvážna: Andrea Verešová opäť ukázala, aká je dračica.
Foto: Michal Šebeňa

Odvážna: Andrea Verešová opäť ukázala, aká je dračica.Foto: Michal Šebeňa

Niekoľkí odvážlivci ju vyzvali do tanca a modelku - a vyštudovanú právničku - mali možnosť vyzvŕtať na parkete. Okrem príjemných dialógov sa celebrity bavili fotením. Z prestížnej akcie si skrátka museli vyhotoviť selfie.

S kamerou

Podobne ako americké hviezdy na červenom koberci ani slovenské celebrity neodolali pokušeniu zvečniť sa v spoločnosti ďalších známych kolegov z brandže. Skupinovú fotografiu si spravil spevák Martin Madej so šéfom RTVS Václavom Mikom i s herečkami Zuzanou Vačkovou a Andreou Karnasovou. Moderátorky Erika Barkolová a Lenka Vacvalová - blondínka a ryšavka - sa skvele dopĺňali. S fotoaparátom v telefóne nezaháľal ani herec Ady Hajdu.

Neodolali: Selfíčka si urobili Martin Madej s Vašom Mikom a Zuzanou Vačkovou.
Neodolali: Selfíčka si urobili Martin Madej s Vašom Mikom a Zuzanou Vačkovou.
Foto: Michal Šebeňa

Neodolali: Selfíčka si urobili Martin Madej s Vašom Mikom a Zuzanou Vačkovou.Foto: Michal Šebeňa

Večer už oslňovali dámy v krásnych šatách. Andrea Verešová stavila na čierne mini. Bývalá Miss Denisa Mendrejová siahla po nevinnej bielej, fitneska Zora Czoborová sa zaodela do čierneho overalu s metalickými detailmi.

Čokoládová: Zora Czoborová opäť ukázala svaly.
Čokoládová: Zora Czoborová opäť ukázala svaly.
Foto: Michal Šebeňa

Čokoládová: Zora Czoborová opäť ukázala svaly.Foto: Michal Šebeňa

Jednoznačne najvýraznejší však boli manželia Lelkesovci. Speváčka Sisa žiarila v obtiahnutom ružovom overale, jej manžel Juraj Lelkes zvolil kombináciu bielej, čiernej a oranžovej.


VIDEO Plus 7 Dní