FOTO: Čerstvá mamička Porubjaková vzala dcérku za kultúrou

Herečka Zuzana Porubjaková prvý raz ukázala dcéru Emu, vybrala sa s ňou obzrieť úchvatné obrazy mladej umelkyne.

Zdá sa, že kultúru sa snaží obľúbená herečka vštepovať svojej dcére už odmalička. S polročnou Emou sa nedávno vybrala do obchodu s originálnymi slovenskými výrobkami, ktorý si pred časom otvorila niekdajšia Miss Slovensko Ivica Sláviková.

Bývalá kráľovná krásy a modelka vystrojila ambicióznej mladej výtvarníčke Alexandre Barth pútavú vernisáž, ktorá bola iba pre pár pozvaných hostí. Intímnu atmosféru posilnil šikovný mladý hudobník, ktorý zabával hostí beatboxom.

Kto chcel, mohol sa občerstviť vínom, herečka, ktorá vlani v októbri porodila, sa však alkoholu vyhýba. S dcérou priviazanou na hrudi sa pohojdávala do rytmu muziky a debatovala so známymi.

Foto: Nina Košecká

Spoločenské dieťa

Zuzanu Porubjakovú sme naposledy videli v seriáli Dvojičky v úlohe Karmen. Stvárnila mestskú paničku, ktorá miluje nákupné centrá, vysoké podpätky, značkové oblečenie, kvalitnú kozmetiku a dokonalý mejkap.

V skutočnosti je starostlivá matka, ktorá momentálne uprednostňuje potreby malej Emy pred tými svojimi. Na vernisáži si jej dcéra hovela v zavinovačke ako kráľovná. Spokojne sa venovala svojmu cumlíku a na prítomných pozerala veselými očami.

Zdá sa, že Zuzana s dcérou sú zohratý tím a malá Ema si zvyká na spoločnosť už v ranom veku. Zabávajúci sa návštevníci jej neprekážali, skôr to vyzeralo, že v spoločnosti sa cíti ako ryba vo vode.

  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].