FOTO František Versače Kabrheľ (40): Chcel sa premenovať na Noru, nakoniec si jednu vzal

Kontroverzný František Versače Kabrheľ (40) prvýkrát zaujal verejnosť v roku 2006 počas reality šou Mojsejovci. Odohrávala sa v luxusnej vile na Pereši vtedajších prostorekých manželov Nory a Braňa. Prešlo desaťročie a Versače je majiteľom vily na Pereši a manželom Nory, teraz už Kabrheľovej. Neprekáža ani to, že dvojica sa ešte pred nedávnom ťahala po súdoch a nevedela si prísť na meno.

Ľudia

2005: Nora sa podľa jej slov stretla s Versačom prvýkrát na kastingu do šou Mojsejovci. Zaujal ju tvrdením, že by sa dal preoperovať na ženu a premenovať sa na Noru. Noriku zarazilo, „že vôbec niečo takéto chodí po svete.“ Už v čase ich sporu na súde Nora tvrdila, že ho brala len ako súťažiaceho. Po jeho odstúpení zo súťaže sa podľa Nory sám pasoval za jej najlepšieho kamaráta. Nora priznala, že sa zoznámila s jeho milencom Romanom a s Versačem často klebetili cez telefón.

Mladý Versače: Od reality šou Mojsejovci ubehlo desať rokov. Toľko vyrátal Nore súd za podvod, rozsudok ešte nie je právoplatný.
Mladý Versače: Od reality šou Mojsejovci ubehlo desať rokov. Toľko vyrátal Nore súd za podvod, rozsudok ešte nie je právoplatný.
Plus 7 dní

Pokračovanie na ďalšej strane

Ľudia
  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].