FOTO Futbalista Filip Šebo sa maskuje v uliciach Bratislavy. Neuveríte ako!

Klame imidžom. Bývalý futbalista Filip Šebo (32) sa roky pýši pestovanou bradou a keď ju na chvíľu zhodí, ťažko ho identifikovať.

Žiletky a holiace strojčeky odložil športovec do šuplíka na sklonku roka 2013. Na Slovensku v tom čase doznieval ošiaľ z tureckej telenovely Tisíc a jedna noc. Filipa Šeba, ktorému začala rásť brada, hneď prirovnávali k seriálovému Onurovi. O bradu sa mu zrejme staral profesionálny holič, ktorý docielil dokonalý hipsterský imidž.

Nečudo, že známy metrosexuál sa uplatnil ako model. Posledné obdobie sa Filip vrhol na triatlon. Počas letných tréningov sa chlpatej ozdoby na chvíľu zbavil. Avšak na septembrovej svadbe kamaráta Mateja Sajfu Cifru sa opäť zabával s „plnofúzom“.

Filip Šebo dnes: Spoznali by ste ho?
Filip Šebo dnes: Spoznali by ste ho?
Foto: Instagram

Filip Šebo dnes:Spoznali by ste ho? Foto: Instagram

Ako na hojdačke

No a pred dvoma týždňami sa Filip Šebo ukázal znova „hore bez“. V uliciach Bratislavy sa vďaka tomu mohol pohybovať celkom nenápadne, až anonymne. Dlho to však bez pozornosti nevydržal. Podľa najnovších fotografií sa dá očakávať, že zanedlho to bude opäť „starý Filip“. Vedci mu dávajú za pravdu.

Neoholení muži, ktorých porast dosahuje niekoľko centimetrov, vraj majú dokázateľne zdravšiu pokožku. Brada ich chráni pred UV žiarením i znečistením z vonkajšieho prostredia.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní