FOTO Nora Mojsejová chytá druhý dych: Útek za hranice aj drastická zmena vizáže

Manželstvo dáva Nore Mojsejovej (58) krídla. Nielenže sa zbalila a odišla za hranice našej krajiny, ale zmenou prešlo aj jej telo.

Vždy bola extravagantnou rockerkou, no pred šesťdesiatkou prekvapuje Nora Mojsejová stále viac. Po tom, čo sa začiatkom roka vydala za svojho niekdajšieho najlepšieho kamaráta a potom najväčšieho úhlavného nepriateľa Františka Versačeho Kabrheľa, chytá druhý dych. Na sociálnych sieťach sa zbavila priezviska Mojsejová a vystupuje už len pod menom Kabrheľová. Podľa najnovších fotografií však zmenila aj svoju vizáž. Celou ľavou rukou sa trestne stíhanej podnikateľke z Košíc tiahne nové tetovanie. Ako keby nanovo rozkvitla.

Drastická zmena: Takto teraz vyzerá ľavá ruka Nory Kabrheľovej. Foto: FACEBOOK

Nebolo to prvýkrát

Tetovať sa Nora nechala už v roku 2015 pár mesiacov po tom, čo vyšla z vyšetrovacej väzby. Vtedy vizáž zmenila úplne - za mrežami prišla o prebytočné kilogramy a nechala si prefarbiť vlasy na tmavé. Čierne ornamenty, ktoré sa jej objavili na ľavej ruke, sa nedalo nevšimnúť. „Bola som predsa v base, tak musím mať tetovanie,” argumentovala vtedy Nora, podľa ktorej išlo len o dočasnú ozdobu. Zdá sa, že po dvoch rokoch si ju zopakovala.

Čítajte viac


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní