Mlčí: Mama Adriana Poláková synovu kariéru nechce komentovať, vraj je to jeho rozhodnutie.

FOTO Roztrpčená Poláková: Syn známej moderátorky rozbieha kariéru modela, neprajníci si zgustli

Moderátorku Adrianu Polákovú nahnevali televízni diváci, tým sa nepozdáva modelingová kariéra jej syna.

Syn známej moderátorky Adriany Polákovej (39), ktorú poznáme z Telerána, úspešne rozbieha kariéru modela. Záujem o neho prejavila významná agentúra, vďaka čomu sa už dostal na predvádzacie móla. Šestnásťročný mladík, ktorý sa dlhé roky venoval hokeju, sa dostal k modelingu ako slepé kura k zrnu. „Naša skautka ho objavila na jednom koncerte v dave ľudí,“ povedala nám Dominika Svetíková, agentka z Exit Model Management, ktorá Juraja zastupuje.

Nedoprajú mu

To, že mladého Poláka našli práve na koncerte, nie je pre skautov vôbec rarita. Stáva sa, že z davu „vyskočí“ nejaký krásavec či kráska. „Niekedy neobjavíme nikoho, niekedy aj desať chlapcov či dievčat, no nakoniec podpíšeme zmluvu iba s jedným. Skrátka, je to veľmi individuálne,“ približuje Dominika taktiku modelingových agentov.

Objavili ho na koncerte: Čuduj sa svete, práve tam v súčasnosti modelingové agentúry hľadajú nové tváre.
Objavili ho na koncerte: Čuduj sa svete, práve tam v súčasnosti modelingové agentúry hľadajú nové tváre.
Foto: EXIT MODEL MANAGEMENT

Objavili ho na koncerte: Čuduj sa svete, práve tam v súčasnosti modelingové agentúry hľadajú nové tváre.FOTO: EXIT MODEL MANAGEMENT

Hokejistu z bratislavského Ružinova však nemuseli dlho presviedčať. Keďže ešte nemá osemnásť, prvú návštevu agentúry absolvoval s otcom. „Keď prišli k nám, vôbec sme si jeho meno nespojili s Adrianou Polákovou,“ hovorí agentka z Exitu. Ako keby reagovala na to, čo sa minulý týždeň dialo na facebookovom profile televízie Markíza. Tá chcela poukázať na šikovnosť potomka ich moderátorky, no diskutujúci to poňali úplne inak.

Pod fotografiou s popiskou, akého krásavca má doma Adriana, sa začali množiť neprajné poznámky. „To ešte nevideli môjho syna, ale ja a väčšina z nás nie sme známe moderátorky,“ komentovala uštipačne príspevok Zuzana. Ľudia sa rozhorčene odvolávali na popularitu Jurajovej mamy, bez ktorej by sa vraj na mólo nikdy nedostal.

Nedoprajú mu: Miesto obdivných a prajných komentárov zaplnili diskusie nelichotivé poznámky. Možno aj preto nie je teraz moderátorke veľmi do reči.
Nedoprajú mu: Miesto obdivných a prajných komentárov zaplnili diskusie nelichotivé poznámky. Možno aj preto nie je teraz moderátorke veľmi do reči.
Foto: Facebook

Nedoprajú mu: Miesto obdivných a prajných komentárov zaplnili diskusie nelichotivé poznámky. Možno aj preto nie je teraz moderátorke veľmi do reči.FOTO: facebook

Adrianu Polákovú neprajníci zjavne roztrpčili. Aj preto teraz o synovej modelingovej kariére nechce príliš hovoriť. „Je to jeho rozhodnutie, ja sa do toho nestarám. Ak chcete vedieť niečo, čo sa týka modelingu, spýtajte sa v agentúre,“ odbila nás stroho v krátkom telefonáte.

Udržiavaný

V agentúre, kde sa celý príbeh začal, situáciu upokojujú. „Aj keby to bol prezidentov syn, je to jedno. V zahraničí na tom nezáleží a na Slovensku závratnú modelingovú kariéru neurobí,“ hovorí Svetíková. A čo teda zaujalo skautku na mladom hokejistovi? Chlapec má podľa nej typické modelovské črty, je vysoký a má peknú tvár. „Pre nás je veľmi dôležitá výška a postava, musí byť udržiavaný. Nehovorím, že to musí byť krásavec, sú predsa aj modeli, ktorí nie sú klasicky pekní, no musia byť zaujímaví.“

Svetíková zároveň dodáva, že nejde len o vzhľad, pretože tí najúspešnejší modeli a modelky majú najmä výraznú osobnosť. Ako vraví, na Jurajovi sa ešte stále pracuje. „Je mladý a ak chce dosiahnuť veľké úspechy, musí na sebe zamakať.“

Začiatočník: Polákovej syn absolvoval zatiaľ módne prehliadky v Bratislave, podľa jeho materskej agentúry je ešte len na začiatku.
Začiatočník: Polákovej syn absolvoval zatiaľ módne prehliadky v Bratislave, podľa jeho materskej agentúry je ešte len na začiatku.
Foto: EXIT MODEL MANAGEMENT

Začiatočník: Polákovej syn absolvoval zatiaľ módne prehliadky v Bratislave, podľa jeho materskej agentúry je ešte len na začiatku.FOTO: EXIT MODEL MANAGEMENT

Mladík sa objavil na viacerých prehliadkach v Bratislave a, samozrejme, chodí na kastingy ako ostatní. „Robíme mu nové fotky, učíme ho, ako to v tomto biznise chodí,“ uviedla agentka, no odmietla nám dať na nádejného manekýna kontakt. Keďže nie je plnoletý, vyjadrovať sa za neho môžu len rodičia. A tým do reči príliš nie je.


VIDEO Plus 7 Dní