Náruživá: Juraj Lelkes vie, prečo sa nechal opäť vtiahnuť do chomúta.

FOTO VNÚTRI To je telo! Sisa Sklovska nafotila pre PLUS 7 DNÍ šteklivé zábery

„Isté partie nikdy neodhalím, aby ľudia ostali v napätí,“ hovorí Sisa Sklovska.

Všetko, do čoho sa známa speváčka pustí, musí fungovať na sto percent. Preto aj snímky, ktoré nafotila pre náš týždenník, museli byť síce dráždivé, no intímne partie ostali skryté. „Nikdy som nič zakázané neukázala. Môj názor je, že keď žena ukáže na fotkách všetko, kam potom môže ísť ďalej? Ak ostanú isté partie zahalené, fotky majú šmrnc. A všetci premýšľajú, aké to tam pod tým môže byť, a ostávajú v napätí,“ vysvetľuje svoju filozofiu.

Čítajte viac:

Lelkesova exmanželka Daniela: Takto sa zastala bývalej rivalky

Aj teraz Sklovska od začiatku vedela, že vznikne niečo výnimočné. „Vždy sa teším, keď nastavenú latku preskočím. Či v práci, alebo pri fotení. Každé beriem profesionálne a dávam do toho svoju inšpiráciu, nápady - prinesiem rôzne kúsky oblečenia, šperky a topánky,“ hovorí Sisa a dodáva, že práca s fotografom Mariom Gottim bola veľmi impulzívna, extravagantná, „s vôňou vášne a so zmyslom pre krásu ženského tela“.

„Určite odporúčam aj iným osobnostiam vyskúšať to s ním. A nikto sa nemusí ničoho báť. Nikoho nenúti do niečoho, na čo sa necíti.“

Ako víla: V kvetinovom venci a s tylovým závojom sa cítila speváčka dobre. Foto: Mario Gotti

Sama s iným mužom

Speváčka pózovala pred fotoaparátom už v šestnástich, odvtedy fotila rôzne kalendáre a reklamy. Občas sa prešla aj po móle, v Prahe, kde dlhé roky pôsobila, sa stala „spievajúcou modelkou“. Nedávno oslávila päťdesiatku, napriek tomu sa na fotenie v plavkách nijako špeciálne nepripravovala.

Nepodstúpila ani radikálnejšie zásahy do tváre. „Momentálne to ešte nepotrebujem. Až keď príde čas,“ dodala šibalsky. S fotografom dostala Sisa voľnú ruku, manžel Juraj Lelkes jej totiž pri fotení neasistoval. Svoju polovičku vraj nestráži, nemá to vo zvyku.

Čítajte viac:

Nepekný pohľad na pribratú Sklovskú: Vieme, prečo chcela ísť pod nôž!

„Zatiaľ sa mu všetko páčilo. A ak je niečo extra pekné, tak mu z toho vždy musím dať spraviť veľký obraz,“ hovorí Sisa, ktorá momentálne prežíva azda najspokojnejšie obdobie svojho života. Darí sa jej v práci, po operácií bedrového kĺbu už aj zo zdravotnej stránky a po boku má manžela, s ktorým je vraj ťažké pohádať sa. Taniere u Lelkesovcov nelietajú.

Nastavila latku: Je profesionálka a fotenie zobrala vážne. Foto: Mario Gotti

„Ja sa hádkam celý život vyhýbam. Neznášam ich. Všetko sa dá vyriešiť v pokoji. Samozrejme, občas sa niečo vyskytne, ale hneď je to preč. U nás neexistuje tichá domácnosť ani minútu. Sadli sme si od začiatku, ale vzťah treba pestovať. Obidvaja sme veľmi pozitívne naladení a keď môžeme, tak v piatok vždy ideme do mesta. A potom do klubu, kde sa do rána bavíme, tancujeme a rozprávame. Lebo keď si dvaja ľudia napríklad na večeri nemajú čo povedať, neznačí to nič dobrého,“ pridáva Sisa návod na harmonické manželstvo.

Exotická aj pre Kórejčanov

Fotenie stihla energická tmavovláska len tak-tak. Priletela naň z ďalekej Kórey a o ďalšie dva dni sa už chystala s manželom na Sicíliu. „Sicília bola tento rok môj návrh. Úžasné miesto! Prvé dva dni sme iba spali. Obidvaja sme už potrebovali oddych. Je tu krásna piesočná pláž, prekrásne azúrové a čisté more, perfektné reštaurácie a ukážkové počasie,“ telefonovala nám neskôr z juhu Talianska. „V auguste ešte pôjdem za Jurajom do Bukurešti a navštívime najznámejšie rumunské letovisko Mamaia. Tam je teda rušný život! Hlavne večer. Ich nočné podniky a diskotéky sú na najvyššej svetovej úrovni, čo sa týka dizajnu a hlavne zvukového systému.“

Sklovska sa nám predviedla aj v odvážnom oblečení. Foto: Mario Gotti

Ešte pred Sicíliou speváčka pracovne navštívila Južnú Kóreu. Na tamojšom najväčšom muzikálovom festivale spolu s tímom z Novej scény predstavila muzikál Madame de Pompadour. Medzi drobnými Kórejčanmi slovenská speváčka vynikala. S jej výškou sa všade, kam sa pohla, stala stredobodom pozornosti: „Jasné, že medzi nimi vyzerám ako veža. Či mám vysoké topánky, alebo nie. Ako hovoria, som pre nich zaujímavá, exotická a moje meno sa im dobre pamätá. A čo ma teší najviac? Že veľmi obdivujú môj hlas.“ Aj vďaka tomu si Sisa z ázijskej krajiny odniesla cenu pre herečku v hlavnej úlohe.

A uznanie získali ďalší. Okrem toho, že dostali ocenenie pre najlepší muzikál, Ján Mistrík sa stal najlepším hercom vo vedľajšej úlohe. „Zaspievala som si tiež v kórejčine, aj ďakovnú reč pri odovzdávaní ceny som predniesla v ich jazyku. Som jediný umelec, ktorý počas desiatich rokov tohto festivalu získal dvakrát hlavnú cenu, a to je úžasný pocit. Strávili sme tam desať dní. Po predstavení večer sme chodili do miestnych reštaurácií a pochutnávali si na kórejských špecialitách. Podaktorí stihli nejaké výlety, ja len jeden.“

Foto: Mario Gotti

Čo si myslí o neprajníkoch

V šoubiznise sa Sisa Sklovska pohybuje už odmalička, takže ju dnes rozruší máločo. Vie vraj prekuknúť, kto je skutočný kamarát a kto sa tak len tvári. Nemá rada, ak niekto nie je schopný prijať hodnotenie na rovinu, s čím majú u nás mnohé celebrity problém. Ona sama na vyberané reči nikdy nebola.

„Ja si to ani neviem ináč predstaviť. Kto to nevie, mal by sa nad sebou zamyslieť. Niekedy mi je z toho veľmi smutno, že naším národným športom je závisť a hlavne neprajnosť. Na svoju adresu môžem povedať - doma nie je nikto prorokom a závisť si treba zaslúžiť!“ A tak sa umelkyňa inými ľuďmi netrápi.

Nevyhýba sa luxusným nákupom len preto, že by mala. A neuberá z mejkapu len preto, aby vyhovela všeobecnému vkusu. Snaží sa byť najlepšia vo svojich očiach, pretože vie, že všetkým sa páčiť nemôže. „Podľa mňa by sa mal človek snažiť v živote o dokonalosť. Dokonalý síce nikdy nebude, ale zlepšovať sa môže každý deň bez ohľadu na vek. Týka sa to predovšetkým ľudských hodnôt, vedomostí a schopností. Nemôže však zabúdať ani na materiálne podmienky svojho života.“


VIDEO Plus 7 Dní