Zberateľka: Vždy, keď môže, spraví si so speváčkou fotku do albumu.

Fanúšička Lenka považuje Daru Rolins za anjela, má ju aj na predlaktí

Osemnásťročná Lenka považuje Daru Rolins za anjela a nechala si jej iniciály vytetovať na predlaktie.

Lenka Horváthová z Karvinej je do špiku kostí oddaná speváčke Dare Rolins a tvrdí, že je jej najoddanejšia fanúšička. Slovenskej ikone podriadila aj svoj životný štýl. Dokonca na sociálnej sieti vystupuje pod speváčkiným priezviskom ako Lenka Dee Rolins. Dee je prezývka, ktorú používa pre Daru.

Absolvuje takmer každý jej koncert: „Snažím sa vídať ju čo najviac,“ hovorí mladá Češka. Aktívne komentuje a pridáva svoje príspevky na jej fanúšikovskú stránku a dokonca si robí vlastné fotokoláže s Darinými fotkami. Pred časom urobila gesto, ktorým nezvratne potvrdila, aká je speváčke oddaná. Dala si jej iniciály DR vytetovať na ruku.

Začalo sa to skoro

Už pred deviatimi rokmi zistila, že slovenská popová diva je pre ňu to pravé. „Prvá pesnička, ktorú som od nej počula, bola Party DJ. Mala som vtedy asi deväť,“ prezradila fanúšička. Osudovú skladbu naspievala blondínka pred rokmi so svojím aktuálnym partnerom raperom Patrikom Vrbovským.

Lenke sa však bez výhrady páčia všetky pesničky. Najviac si pochvaľuje duchaplné texty: „Darine slová sú úprimné a pravdivé.“ Lenkina vášeň dosiahla vrchol počas speváckej súťaže SuperStar: „V porote bola najlepšia a nedám na ňu dopustiť!“

Obľúbená: Speváčka má množstvo skalných fanúšikov. Foto: Emil Vaško

Stretli sa

„Bude to už štvrtýkrát, čo sa s Darou uvidíme. Je to krásny zážitok, keď stojíte pod pódiom a vnímate jej úsmev a energiu. Niekedy si hovorím, že jej chýbajú len krídla,“ ospevuje Daru. Mrzí ju, že si po koncerte nestihnú toho veľa povedať, ale chápe, že speváčka je úplne vyťažená. Študentka má často problém zohnať niekoho, kto s ňou pôjde na koncert, pretože jej blízki nie sú za blondínku zapálení.

„Mrzí ma, že moji kamaráti nie sú Darinkini fanúšikovia,“ konštatuje skleslo. Naopak, rodičia sú radi, že idolom ich dcéry je Slovenka a nie nejaký dlhovlasý rockový nafetovaný rebel. Výhrady začali mať, až keď dcéra prišla so šokujúcim tetovaním.

Oddaná

Na predlaktí sa Lenke vyníma tetovanie DR - Dara Rolins. Rodičia to vraj dlho vstrebávali: „Spýtali sa ma iba, či som sa zbláznila.“

Dara sa, samozrejme, cez svoju fanúšikovskú stránku o tetovaní dozvedela a s nadšením to komentovala: „Občas sa usmievame len preto, že vonku svieti slnko. A keby si to slnko nakoniec rozmyslelo, usmievala by som sa kvôli Lenke, ktorá mi dnes urobila radosť svojím novým tetovaním. Ďakujem, Lenka, za tento odvážny čin. Fakt si to vážim.“

S tetovaniami ešte mladá cukrárka neskončila. Najbližšie si chce dať vytetovať rovnakých sloníkov, ako má speváčka nad členkom.

Frajera jej schvaľuje

„Počúvam aj Rytmusa,“ hovorí tínedžerka. „Je to fajn chlap. Darinka je s ním šťastná a ja im to prajem,“ vyjadrila sa o Patrikovi, ktorého už dvakrát videla a bol jej sympatický. Lenka zatiaľ partnera nemá, ale presne vie, aký by mal byť: „Chcem len takého, ktorý bude mať Dee rovnako rád ako ja.“


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní