Filip Šebo zaujal modelingovú agentúru.

Filip Šebo má nový kšeft. Vzdá sa preň futbalu?

Futbalistu Filipa Šeba naverbovala známa modelingová agentúra. Nafotil profesionálne fotky a ako model vraj nie je na zahodenie.

Kedysi bodoval na futbalovom ihrisku, no prišla pauza. Nevedel sa zaradiť do žiadneho klubu, ponuky si vyberal a svoje ďalšie pôsobenie dlho zvažoval.

Dnes oblieka dres FC Petržalka Akadémia, ktorá hrá v piatej lige. Jeho pohľad na futbal sa vraj zmenil a to, že v klube nemá príjem, mu neprekáža. Realizuje sa totiž aj v iných sférach.

Jeho potenciál si všimli vo svetoznámej agentúre, ktorá má v portfóliu mnohé úspešné modelky, a futbalistu hneď naverbovali. O jeho hendikepe, čo sa týka výšky, odborníci vedia. Na prehliadkové móla ho neplánujú nasadiť. Skôr sa vraj uživí ako fotomodel.

Manekýn nebude

Šebo sa vo svete modelingu bez pochýb dobre orientuje. Všetky partnerky, ktoré zohrali v jeho živote dôležitú úlohu, sa živili svojím výzorom. Dnes je športovec v rovnakej polohe ako jeho bývalé.

„Naša známa fotografka ho fotila a odporučila nám, aby sme ho oslovili, lebo je veľmi fotogenický. Tak som mu v pondelok zavolala, v utorok sme sa dohodli a cez víkend už fotil do ‚booku‘,“ prezradila nám Dominika Svetiková, ktorá má na starosti mužskú divíziu v modelingovej agentúre.

Čítajte viac:

Bývalá hviezda Šebo v 5. lige: Nerobím kariéru a nemám supermodelku

Má už džob

Tridsaťjedenročný futbalista sa ako jediný model v agentúre pýši tetovaním, dlhými vlasmi a bradou. „Momentálne je veľký dopyt po takýchto modeloch.

Na začiatku sme si povedali, že na celosvetové kampane to asi nebude, ale človek nikdy nevie. Čo sa týka ponúk, dohodli sme sa s jednou slovenskou odevnou firmou, ktorá šije mužské obleky. Filip bude ich tvárou na ďalšiu sezónu,“ netají Svetiková počiatočné úspechy futbalistu.

„Filip je osobnosť a má charizmu, čo je veľmi veľká pridaná hodnota k vizuálnej stránke. Navyše je fotogenický a tvárny. Veľmi dobre sa s ním pracuje pred objektívom.“


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní