Romantický večer?: Eva Majská vystrojila svoje dieťa na Donovaly a s Janym Landlom ostali doma sami dvaja.

Fitnestréner je už v rodine: Majského dcéra si s priateľom užila lyžovačku vo Francúzsku

Dcéra veľkopodnikateľa Majského vzala známeho fitnestrénera na lyžovačku súkromným lietadlom, po návrate si ho odviedla domov.

Eve Majskej koncom minulého roka stroskotalo manželstvo a jej stále zákonitý Martin Šebo sa odsťahoval z ich spoločného luxusného bytu na Slavíne. Do nového roka tak, zdá sa, každý vykročil s novým partnerom.

Šebo priznal vzťah s jojkárskou moderátorkou Monikou Bruteničovou, s ktorou sa pozná dlhé roky. Majská zas trávi voľný čas so známym fitnestrénerom Janym Landlom.

Dobrý život

Landlovým živobytím je formovať postavy svojich klientov. Do formy už dostal nejednu celebritu. Moderátorku Eriku Barkolovú dokonca pripravoval na súťaž vo fitnese. Dvadsaťdeväťročnému celebritnému trénerovi teraz vstúpila do života prominentná klientka Eva Majská, s ktorou zažíva aj mnoho nevšedných chvíľ.

Koniec roka si podľa nášho zdroja užívali v exotickej Číne a január odštartovali na lyžovačke vo Francúzsku, kde bol aj Evin brat Jozef Majský mladší s rodinou a niekoľko ich rodinných kamarátov. Partia priletela v nedeľu večer súkromným lietadlom na bratislavské letisko.

Pred terminálom pre súkromné lety čakali dovolenkárov luxusné autá a dva minibusy nemeckej automobilky. Šoféri tu postávali pol hodiny pred príletom.

Čítajte viac:

Stojí za rozvodom Majského dcéry fitnestréner známych či jojkárska moderátorka?

Len čo sa boháči vyrojili, hneď im nakladali batožinu. Ale ani Majskej tréner nezaháľal a s kuframi pomáhal každému naokolo. Po tom, ako sa skupina rozlúčila, svalovec nastúpil s prominentnou klientkou a jej synom Alexom do terénneho auta a namierili si to rovno do boháčkinho apartmánu.

Blondínka vystúpila z auta a ihneď zašla do vchodu luxusnej bytovky, Landl s vodičom tereniaka zatiaľ vynášali batožiny. O niekoľko minút sa zjavilo čierne BMW, ktoré odviezlo syna Alexa preč, zrejme za otcom, ktorý dovolenkoval so svojou novou partnerkou na Donovaloch. Eva Majská vybozkávala syna pred cestou a len čo auto zmizlo, vrátila sa do bytu, kde ju čakal jej fitnestréner.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní