Flašíková sa z rozchodu rýchlo otriasla, včera večer ju utešovali traja mladíci

Monika nebude sedieť v kúte. Aj keď s Fedorom Flašíkom chystá rozvod, včera večer si vysmiata vyrazila von a nie sama.

Asi jej to nemohla urobiť. V utorok večer premiérovala spisovateľka a najnovšie aj scenáristka Evita Urbaníková svoj nový film Všetko alebo nič. Ako správna kamarátka prišla Evitinu komédiu, ktorá práve prichádza do kín, podporiť jej susedka Monika Flašíková Beňová. Napriek tomu, že politička len nedávno ohlásila rozvod s manželom Fedorom, rozdávala úsmevy na všetky strany, v rukách niesla kabelku Louis Vuitton a na nohách mala lodičky s povedomou červenou podrážkou.

Utorok večer: Monika Flašíková s osvedčenou trojicou, jej spolupracovník a právnik Ľubomír Klčo stojí úplne vľavo.
Utorok večer: Monika Flašíková s osvedčenou trojicou, jej spolupracovník a právnik Ľubomír Klčo stojí úplne vľavo.
Foto: EMIL VAŠKO

Monikina svätá trojica: Flašíková si do spoločnosti opäť vyrazila s troma mladíkmi, úplne vľavo jej dlhoročný spolupracovník Ľubomír Klčo. Foto: EMIL VAŠKO

Obklopuje sa mladými mužmi

V kinosále sa europoslankyňa usadila hneď vedľa priateľky svojho syna, no na blízku boli aj ďalší traja páni. Političkin dlhoročný spolupracovník a právnik Ľubomír Klčo, o ktorom sa - aj keď to Beňová popiera - špekuluje, že môže stáť za rozvodom svojej šéfky. Partia, ktorej súčasťou boli Monikini ďalší kamaráti Vladimír Vladár a Ľubo Urbančík, sa zdržala aj na afterpárty. Z večierku odchádzali spoločne - jeden z mladíkov zabezpečoval odvoz, takže zostáva len hádať, čo mali na starosti zvyšní dvaja. V každom prípade, Monika si s mladými má stále čo povedať.

Jún 2016: Monika so svojou svätou trojica v bratislavskom Starom meste, vraj oslavovali narodeniny.
Jún 2016: Monika so svojou svätou trojica v bratislavskom Starom meste, vraj oslavovali narodeniny.
Foto: ARCHÍV

Jún 2016: Europoslankyňa s rovnakou partiou žúrovala aj vlani v lete.Foto: ARCHÍV

Chytila druhý dych?

Mimochodom, Moniku Flašikovú Beňovú sme s jej svätou trojicou stretli už vlani v lete. Žúrovali vtedy v bratislavskom Starom meste, kam si prišli užiť večer v jednej z najvychytenejších reštaurácií. Aj keď sa už dávno šepkalo, že s Fedorom to Monike neklape, informácie o blížiacom sa rozchode vtedy popierala.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní