Gabika Dzuríková nemá šťastie v láske: Rozchod a vedro sĺz!

Herečka Gabika Dzuríková tak dlho tajila svoj vzťah, až sa jej rozpadol.

Posledné dni boli pre jednu z najobľúbenejších slovenských herečiek Gabiku Dzuríkovú utrpením. Jej vyše dvojročný vzťah, do ktorého vkladala nádeje a videla v ňom svoju budúcnosť, stroskotal. Talentovaná umelkyňa sa teraz snaží zahojiť svoje zlomené srdce pracovnými aktivitami. Či sa jej to podarí, ukáže čas.

Presídlila na Záhorie

Dzuríková o svojej poslednej láske príliš nehovorila. „Som single,“ zahmlievala ešte pred troma rokmi, hoci v jej okolí sa už šuškalo, že randí s istým tajomným podnikateľom.

S pravdou von vyšla až po nejakom čase. „No dobre, áno, mám priateľa - a bodka! Viac o tom nebudem rozprávať,“ priznala napokon. Svoj vzťah teda budovala mimo očí verejnosti a v kútiku duše zrejme snívala o romantickom sobáši.

„Podľa mňa je to krásne spečatenie vzťahu. A veľmi rada mám výraz - Toto je moja pani,“ vyznala sa štyridsaťdvaročná herečka, ktorá zrejme ešte väčšmi ako po sobášnom liste túžila po rodnom liste - patriacom jej dieťaťu.

Členka Slovenského národného divadla opustila svoj bratislavský byt a presťahovala sa za partnerom Ladislavom do dediny na Záhorí. Jej milovaný bol pre seriálovú hviezdu oporou aj v ťažkých chvíľach.

Minulý rok totiž Gabika utrpela vážny úraz. Pri výlete na bicykli sa vyhýbala matke s kočíkom a narazila do múru. Poranila si pritom tvár a nos. Na istý čas sa musela vzdať účinkovania v divadle.

Čas sĺz

Rodená Košičanka nikdy neprezradila, kto je jej veľká láska. Podľa našich informácií Laco pôsobil mimo umeleckej brandže a Gabika jeho identitu strážila ako oko v hlave.

Na spoločenských akciách sa ukazovala výhradne v sprievode svojho kamaráta, režiséra Alberta Vlka. A keď sa so svojím skutočným partnerom niekde mihli, obaja sa snažili pôsobiť tak, že nepatria k sebe.

Kto bol teda ešte nedávno herečkin vysnívaný princ na bielom koni, zostalo záhadou aj pre jej kolegov. Rovnako ako to, čo spôsobilo ich odlúčenie.

S Gabikou Dzuríkovou sme sa do uzávierky nevedeli spojiť ani my. Podľa našich informácií však nad rozchodom vyplakala vedro sĺz. Aspoň čiastočne jej na útrapy dá zabudnúť pracovné nasadenie, v ktorom sa teraz ocitla. V Národnom divadle hrá v ôsmich predstaveniach a čoskoro ju čaká deviate - premiéra inscenácie Fanny a Alexander.


VIDEO Plus 7 Dní