Gina Lollobrigida o manželovi-podvodníkovi: V živote sme nemali sex!

Kto by chcel vypiecť so starnúcou hereckou divou, má jednoducho smolu. Gina Lollobrigida to dokázala nielen vlastnému synovi, ale aj bývalému priateľovi.

Na staré kolená si talianska herecká diva Gina Lollobrigida poriadne zavarila. V pokročilom veku sa nechala ohúriť zajačikom a to nemala robiť. O 34 rokov mladší muž si ju bez jej vedomia vzal za manželku! Herecká legenda kuriózny prípad pohnala na súd a 54-ročný Javier Riga y Rafols teraz čelí obvineniu z podvodu.

Na začiatku veľkej hry o majetok v hodnote 46-miliónov eur bola veľká láska. Lollobrigida sa so španielskym podnikateľom stretla v roku 2004 na večierku v Monte Carle. A hoci bola o dva roky neskôr svadba na spadnutie, herečka si to napokon rozmyslela. V roku 2007 sa pár rozišiel, aby o osem rokov neskôr šokovaná Lollobrigida zistila, že je už tri roky Rafolsovou manželkou!

Prefíkaný Španiel dal Gine podpísať papiere, ktorých obsah herečka zrejme príliš neštudovala. Na obrade v Barcelone ju potom šikovne zaskočila 72-ročná náhradníčka...

Len kamaráti

Podvod bol na taliansku legendu, ktorá sa kedysi tešila prívlastku najkrajšia žena sveta, príliš veľkým sústom a na súde v Ríme Javierovi nedarovala nič. Poprela dokonca akýkoľvek sexuálny pomer, hoci niekoľko rokov tvorili oficiálny pár.

„Aj keď sme spolu cestovali, vždy sme spali v oddelených miestnostiach. Nemali sme intímny vzťah. V živote som nebola v jeho dome v Barcelone a keď prišiel on do Ríma, tak len na večeru,“ cituje herečku portál britského denníka Daily Telegraph.

Rafols obvinenia z podvodu vytrvalo odmieta a pred súdom tvrdil, že talianska hviezda s manželstvom súhlasila, no držala ho v tajnosti, aby sa vyhla publicite.

Čítajte viac:

Gina Lollobrigida má slabosť na zajačikov. Syn ju chce zbaviť svojprávnosti

Pre 88-ročnú Lollobrigidu nie sú súdne ťahanice ničím novým. Napokon, je o čo bojovať, už len ak vezmeme do úvahy počet lukratívnych nehnuteľností. Pýši sa vilou v Monte Carle, sídlom v Ríme a niekoľkými nehnuteľnosťami na Sicílii.

Pred dvoma rokmi vyhrala súdny spor s vlastným synom Andreom Milkom Skoficom, ktorý chcel získať právo na spravovanie jej majetku. Argumentoval tým, že matka by mohla pod vplyvom mladých obdivovateľov stratiť rozum. Súd v Ríme však vtedy žiadosť Skofica zamietol.


VIDEO Plus 7 Dní