Miko Hladký sa priznal, že je trochu lajdák.

Gladiátor Miko Hladký sa vykŕmil. Čo je za tým?

Festival vo Veľkých Ripňanoch priniesol prekvapenia. Kto na sebe pracuje a kto sa trochu zanedbáva?

Na hudobnom festivale vo Veľkých Ripňanoch sme boli svedkami zázraku. Zuzana Smatanová sa naučila správne spievať. „Veď ona normálne intonuje! Je možné, že sa tak zlepšila?“ čudovali sa muzikanti v zákulisí festivalu.

Keď sme niekoľkonásobnú zlatú slávicu po vystúpení pochválili aj my, evidentne sme ju potešili. „Pracujem na sebe a keď to vidieť, tak sa z toho teším. Dnes sa mi spievalo výnimočne dobre, pretože tu bolo skvelé publikum. Vôbec sa mi nechce ísť spať,“ povedala nám pred polnocou.

Zuzanin výkon na javisku do nebies vynášal aj hosť jej kapely, džezmen Milo Suchomel. „Spoznali sme sa na akcii Krištáľové krídlo, kde som so svojím orchestrom sprevádzal všetkých účinkujúcich. Páči sa mi, že sa stále zdokonaľuje,“ povedal nám uznanlivo.

Čítajte viac:

Miko Hladký zo skupiny Gladiator priznal: Na kom mi záleží

Mamine koláče

Kritike sa na festivale nevyhol spevák skupiny Gladiator Miko Hladký, ktorému sa nedarí schudnúť a vrátiť k niekdajšej postave. „Veľmi som pribral a neviem to zhodiť, lebo som lajdácky,“ priznal so smiechom a dodal, že plánuje viac si vstúpiť do svedomia.

„Musím to už konečne dať,“ vraví odhodlane. „Snažím sa cvičiť a hrám futbal, ale vidím, že to nestačí. Musím menej papať, ale to je na tom to najťažšie, lebo moja maminka pečie veľmi dobré koláče, ktorým neviem odolať,“ prezrádza príčinu nadváhy.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní