Vinczeovci: Na párty prišli v teniskách, avšak ruka v ruke medzi prvými.

Goodbye párty? Televízna smotánka z Markízy sa zabávala. Klebetilo sa, že išlo o rozlúčkový žúr

Pred pár dňami bolo v bratislavskom Vlčom hrdle koncentrovaných zrejme najviac televíznych celebrít na štvorcový meter.

Známe tváre Markízy sa zišli v industriálnej Refinery Gallery, aby spolu poriadne oslávili ďalší rok vysielania a predstavili projekty na rok 2018. Nedalo sa však nepočuť, že podľa niektorých išlo skôr o rozlúčkový žúr.

Ako na Oscaroch

Oficiálny štart večera bol naplánovaný na pol ôsmu, no keďže mnohé známe tváre meškali, trochu sa oneskoril. Medzi prvými sa objavili ruka v ruke Adela Vinczeová s manželom Viktorom, ktorí sa síce dokonale zladili, no slávnostnými out-fitmi sa veľmi netrápili - obaja mali totiž na nohách tenisky.

Čierna Mamba: Speváčka Dáša Šarkózyová, alias Mamba, v poslednom čase obľubuje odhalené plecia, na markizáckej žúrke to nebolo inak.
Čierna Mamba: Speváčka Dáša Šarkózyová, alias Mamba, v poslednom čase obľubuje odhalené plecia, na markizáckej žúrke to nebolo inak.

Od svadby sa vraj v živote tejto dvojice toho veľa nezmenilo. „Ja som mal veľmi čudne pokombinované služby v televízii, no teraz sa to zlepšilo, a tak máme viac času na seba,“ pochvaľoval si Vincze. Prekvapivé však bolo, že okrem Viktora Vinczeho a Lenky Vavrinčíkovej sa na párty neobjavil žiaden z ďalších moderátorov markizáckych televíznych novín. Prečo, nevedno.

Potešenie zmyslov

Program rozbehla speváckym vystúpením aktuálna SuperStar Emma Drobná, ktorá účinkovala aj v šiestej sérii tanečnej šou Let’s Dance. Ani tancujúce celebrity nesmeli na tejto akcii chýbať. Zatiaľ čo platonicky zamilovaná tanečnica Dominika Rošková s atraktívnym hercom Braňom Deákom sa na párty neobjavili, nový kráľ tanečného parketu herec Vlado Kobielsky s tanečnou partnerkou Dominikou Chrapekovou nechýbali.

Fotostena: Zora Czoborová sa zahrala na fotografku, priateľov zvečnila telefónom.
Fotostena: Zora Czoborová sa zahrala na fotografku, priateľov zvečnila telefónom.

Kobielsky pôsobil maximálne spokojne a oddýchnuto, keďže, ako nám prezradil, tri dni strávil v talianskych Benátkach, kde bol načerpať novú životnú energiu. Dosť veľa času z párty však strávil spolu s Dominikou vo fajčiarskej miestnosti. Nuž, zrejme málokto by povedal, že aj profesionálne tanečnice prepadajú nerestiam.

Po vystúpení kapely Hex a oficiálnych príhovoroch manažmentu televízie sa zábava rozprúdila. Hladoši sa mohli občerstviť v stánkoch s názvami relácií a programov Markízy ako SuperStar, Farma či Komisár Rex. Po slovenskom Komisárovi Jurajovi Bačovi nebolo na žúre ani chýru, ani slychu.

Labutia pieseň

Z párty bol nadšený šéf televízie Mattias Settele, ktorý prezradil budúcoročné plány televízie. „Na ďalší rok máme nachystané ďalšie šou, ako SuperStar a Tvoja tvár znie povedome, vždy sa snažíme robiť nejaké zmeny,“ povedal. Ešte pre začiatkom štvrtkovej žúrky sa však medzi samotnými markizákmi povrávalo, že táto párty bola akousi labuťou piesňou televízie.

Najvyšší: Generálny riaditeľ Markízy Mattias Settele, vpravo, si párty užil aj v spoločnosti Dana Dangla.
Najvyšší: Generálny riaditeľ Markízy Mattias Settele, vpravo, si párty užil aj v spoločnosti Dana Dangla.

Približne pred dvoma mesiacmi sa totiž v televíznych kuloároch klebetilo, že časť kompetencií sa má presunúť zo Záhorskej Bystrice do Prahy. Situáciu nám vtedy objasnil práve Mattias Settele. „Vysielame odtiaľto z Bratislavy, používame naše stroje a vybavenie, ale prevádzka bude zastrešená českým technickým tímom. Nova má deväť kanálov a my máme štyri. Pravdepodobne aj časť našich zamestnancov sa pridá k pražskému tímu,“ potvrdil šéf Markízy.