Paľo Habera sa po rokoch zbavil zlozvyku a po kratšej prestávke vrátil do kresla porotcu v SuperStar.

Habera sekol s fajčením a priznáva, že superstaristom krivdil

Paľa Haberu asi dohnala staroba - po štyridsiatich rokoch prestal fajčiť a rekapituluje, komu v SuperStar ako televízny kat ukrivdil.

Celý život sa udržiaval fit športom, no cigariet sa vzdať nevedel ani nechcel. Ako tuhý fajčiar sa prekonal až príchodom tohto roku a s nikotínom sekol vraj bez väčších problémov.

Päťdesiattriročný muzikant sa nad svojím zdravím a starnutím zamyslel až po tom, čo na druhý svet odprevadil otca Pavla a bubeníka Teamu Ivana Marčeka. Obaja zomreli na zlyhanie srdca.

„Poviete si, že odísť je ešte skoro, že tu ešte máte nejaké veci, ktoré chcete dokončiť. A ak myslíte na deti, tak je to veľká motivácia,“ povedal pre Forbes.

Čítajte viac:

Naši speváci konkurujú zahraničným hviezdam. Koľko zarobia Ráž či Habera?

Veľa rokov televízny kat tvrdil, že za najväčší talent spomedzi všetkých ročníkov SuperStar považuje Petra Cmorika. Krstil mu preto album a dokonca si ho raz prizval ako predskokana na koncerty Teamu. Dnes však do nebies vynáša aj inú speváčku?

Koho označil za sivú myš? Ktorá ďalšia hviezda v Superstar bola podľa Haberu "na odpal"? Aj to a ešte viac sa dočítate v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
  • ek
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní