Herec Milan Ondrík (37) šokoval. Otvorene o sexe a pred celým národom!

Milan Ondrík verejne prezradil ako často sa milovaniu venuje. Napriek tomu, že je zadaný, podľa svojich slov si veľa intímností neužije. Posťažoval sa na to v zábavnej šou.

Ľudia

Pred pár dňami boli diváci pred televíznymi obrazovkami poriadne prekvapení. Na úvod zábavnej relácie Nikto nie je dokonalý sa síce predstavili dvaja hostia, zabávač a spevák Marián Čekovský a herec Milan Ondrík, no Ondrík hneď na úvod strhol na seba všetku pozornosť. Diváci sa nestačili čudovať. Zatieniť výrečného Čekovského sa podarí málokomu, no Ondrík ho hravo prevalcoval. Tému, ktorou Ondrík začal nikto nečakal. Divákom objasnil ako pomenúva milostný akt a ako často sa mu venuje.

Otvorený: Herec nemá problém so žiadnymi témami.
Otvorený: Herec nemá problém so žiadnymi témami.
Emil Vaško

Otvorený: Herec nemá problém so žiadnymi témami. Foto: Emil Vaško

„Bácačka“

Vyťažený herec prezradil, že je prvý kto do hereckého kolektívu priniesol slovo „bácať“, ktoré sa už zaužívalo aj u jeho známych. „Nechcel som používať to škaredé slovo, ktoré pomenúva akt milovania. Takže na miesto toho slova, ktoré sa začína na j.. a končí na ..čka a nie je to jedlička, tak sme začali používať slovo - bácať. Že bácal si dneska alebo nebácal?,“ začal s vysvetľovaním detailov. Nečakane tak prezradil o čom sa v pánskom kolektíve s kamarátmi rozprávajú. Následne sa pohrúžil do objasňovania, že s prebiehajúcou milostnou frekvenciou si medzi sebou vymysleli aj tri hodnosti. Seba označil za zvláštnu kapitolu. „To som nepoznal, že je štvrtá hodnosť a to je tzv. chlapúroidný babúch,“ začal Ondrík odhaľovať chlapské slovné hračky. „Takže to je chlapúr, ktorý má ženu aj priateľku, ale nebáca,“ vysvetlil herec.

Odviazal sa: V šou Nikto nie je dokonalý sa rozhovoril o sexe. Zatienil aj výrečného Čekovského.
Odviazal sa: V šou Nikto nie je dokonalý sa rozhovoril o sexe. Zatienil aj výrečného Čekovského.
TV Joj

Odviazal sa: V šou Nikto nie je dokonalý sa rozhovoril o sexe. Zatienil aj výrečného Čekovského. Foto: TV Joj

Aj keď svoj milostný život zaobalil otec troch detí do iných slovíčok, každému bolo jasné, o čom hovorí. Publikom počas nakrúcania síce rozosmial, ale ktovie, čo na jeho otvorenú spoveď hovorila jeho žena, herečka Zuzana Moravcová…

Ondríkové krycie slová bavili: Diváčkam sa mladý herec a jeho príbehy náramne páčili.
Ondríkové krycie slová bavili: Diváčkam sa mladý herec a jeho príbehy náramne páčili.
TV Joj

Ondríkové krycie slová bavili: Diváčkam sa mladý herec a jeho príbehy náramne páčili. Foto: TV Joj

Ľudia
  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček