Zvláda to: S dcérami aj upratovaním herečke pomáhajú rodičia, ktorí si kúpili dom v susedstve.

Herečka a moderátorka Bibiana Ondrejková tajila rozvod

Nevydarený vzťah Bibiany Ondrejkovej prezradili básne o krachujúcom manželstve. Čo povedala o vzťahu s manželom?

V televíznej relácii Família sa Bibiana Ondrejková vždy zaoberala ťažkosťami v iných rodinách, no o svojich doteraz mlčala. Do nového roku 2014 pritom vstupovala ako rozvedená žena.

S dnes už exmanželom Štefanom, s ktorým má dve dcéry - sedemročnú Grétku a deväťročnú Bibku - však spolu naďalej pracujú.

Spolupracujú

Ešte pred rokom opisovala Bibiana svoje deväťročné manželstvo ako harmonické, dnes je rozvedená. Nepríjemnú životnú situáciu nám priznala, no odmietla ju bližšie komentovať.

„Podstatné je, že máme naďalej veľmi korektný vzťah a spolupracujeme,“ povedala. Myslela tým nadáciu Linaje, v ktorej jej bývalý figuruje ako predseda správnej rady a ona s najlepšou kamarátkou herečkou Zuzanou Vačkovou ako členky správnej rady.

Na sklonku roka sa s exmanželom bok po boku dokonca objavili na akciách, ktoré usporiadali na podporu autistov a týraných žien a detí, takže o ich rozchode vedeli len najbližší priatelia a rodina.

Je im fajn: Bibiana pripravila pre svoje dcéry novoročnú dovolenku na horách. Foto: Facebook

Miesto lásky boj

Čo-to naznačovali len básne, ktoré štyridsaťjedenročná Bibiana písala na sociálnej sieti. „Mašina je roztočená, už nebudem tvoja žena. Mašina nás melie už, ešte chvíľu si môj muž. Polhodinka na súde, no a my už nebude.

Miesto lásky už len egá, tvrdý pohľad, zášť, už nebude ty plus ja, odteraz sme každý zvlášť. Už sa nedá zastaviť ten stroj, kto zvíťazil? Miesto lásky boj. Nik z nás nezakričí, otoč sa a stoj. Si moja, si môj!“ veršuje v jednej z nich.

Keď sme sa Bibiany spýtali, či v nich prezentuje svoje aktuálne pocity, rozosmiali sme ju. „Ale kdeže. Veľa ľudí o tom hovorí, šuškajú si, ale rozvedená som už dávno. Tie básne nie sú autobiografické. Začala som ich písať, keď zomrel Lou Reed."

"Ležala som v posteli, vyšlo to zo mňa a hneď som to dala na Facebook. Celkom mi to ide. Nemusím písať na papier a hodinu preškrtávať. Sú to okamžité nápady, najneskôr do pol hodiny hotové. Je to môj posteľový rituál. Keď sa mi nechce vstať, píšem básničky,“ prezrádza.

Netají, že by bola rada, keby ich niekto zhudobnil, aby ich mohla verejnosti predstaviť aj ako interpretka. „Už vidím, ako možno prevracajú oči všetci muzikanti, ale toto je môj dlhoročný sen. Začalo sa to už vtedy, keď som ako -násťročná počula zo starej magnetofónovej kazety prvýkrát Hanu Hegerovú. Odvtedy túžim spievať také pesničky a dodnes ma to neprešlo. Verím, že sa to podarí, ale musím nabrať odvahu,“ plánuje.

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].