Heringhová to nezvládla: Kollár na plese s mladučkou blondínkou

Andrea Heringhová vraj už mala prichystané šaty, no na červenom koberci sa nakoniec neukázala. Podobne ako mnohé ďalšie. Kto ich nahradil?

Zatiaľ čo Simona Bubánová či Mária Reháková ochoreli, Andrea Heringhová (35) dala prednosť dovolenke v Karibiku. Na Slovensko sa aj s Borisom Kollárom, s ktorým má dve deti, vrátila až krátko pred začiatkom Plesu v opere.

Saška Kollárová: Na Plese v opere debutovala.
Saška Kollárová: Na Plese v opere debutovala.
EMIL VAŠKO

Debutantka: Saška Kollárová na poslednú chvíľu nahradila Andreu Heringhovú. Foto: EMIL VAŠKO

Konečne má vek

„Prileteli sme s Andrejkou z Dominikánskej republiky úplne na poslednú chvíľu. A ženy sa musia pripraviť - šaty, mejkap, vlasy. Povedala mi, že to nezvládne. Tak som s tým počítal, spojil som sa s dcérou Saškou a teraz sme tu spolu. Už tri roky mi hovorí, že chce ísť na Ples v opere. Pripravovala sa sama, ja som len pred pár hodinami pristál,“ povedal nám Kollár, ktorý hádam prvý raz priviedol na ples dcéru.

No čo tie ďalšie? „Keď budú väčšie, pokojne,“ uviedol politik. Jeho dcéra si atmosféru plesu nevedela vychváliť. „Dlho som sem chcela ísť a konečne na to mám vek, takže sa veľmi teším,“ povedala nám Saša (16), ktorá však dlho neponocovala. Na druhej strane, Boris s ňou nemohol veľmi vyvádzať. „Pred dvanástou nemôžem odísť, po jednej je už neskoro. Tak sa budem snažiť odísť v správnom čase medzi polnocou a jednou,“ uvažoval nahlas.

Lujza Bubánová: Zaskočila za mamu.
Lujza Bubánová: Zaskočila za mamu.
MICHAL ŠEBEŇA

V matkiných šatách: Lujza tiež vyberala róbu na poslednú chvíľu. Foto: MICHAL ŠEBEŇA

Na spoločné žúry zvyknutí

Podobne ako Boris Kollár skončili hudobník Janko Kuric (54), vedľa neho zrazu bola úplne iná žena. „Manželka podstúpila nejakú operáciu,“ vtipkoval spevák, ktorého prvý raz nesprevádzala Simona Bubánová. „Lyžovali sme na Štrbskom Plese, manželke sa tam veľmi páčilo, ale aj veľmi fúkalo, tak ochorela. Už som ani nechcel ísť, ale dcéra Lujza bola ochotná, tak sa pridala,“ povedal.

Lujza Bubánová (28) sa obliekla do šiat od módneho tvorcu „Domáca skriňa“, ekologicky zrecyklovala šaty, ktoré už v minulosti mala na sebe jej mama. Nebola však debutantka. „Som tu tretíkrát, zatiaľ to bol najkrajší program, aký kedy bol. A na spoločné žúrovačky sme zvyknutí, veď na koncertoch som stávala v prvých radoch,“ povedala nám Lujza a Janko len súhlasne prikyvoval: „Predminulé Vianoce sme vypili celú fľašu repovice a ostali sme nažive. A tu sme.“

Saška Kollárová: Na Plese v opere debutovala.
Saška Kollárová: Na Plese v opere debutovala.
EMIL VAŠKO

Zaneprázdnená manželka: Richard Lintner vzal miesto ženy dcéru Kristínu. Foto: EMIL VAŠKO

Vznášal sa v Národnom

Dcéru Kristínu (16) uviedol do spoločnosti bývalý hokejista Richard Lintner. „Manželka Danka má dnes povinnosti, ktoré majú podobný charakter, ako je táto akcia. Tak sme sa rozdelili a naša najstaršia dcéra Kika ma sprevádza. Ja ako hrdý otec sa ani nedotýkam dlážky, tak sa vznášam. Tak si to tu premiérovo užívame,“ povedal bývalý hokejista a Kristína sa len rozplývala: „Som tu prvýkrát, ale naživo je všetko krajšie. Aj program bol úžasný.“

  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].