Konečne sa rozhýbali: Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský najprv tvrdili, že v novom budú bývať už v roku 2013. No s dostavbou rodinného domu, ktorý kúpili, začali až teraz.

Hniezdočko Dary Rolins a Rytmusa už rastie

Dara Rolins a Rytmus po naťahovačkách s úradmi rozbehli výstavbu svojej vidieckej vily. Kedy sa dvojica aj s Rolincovej dcérou do domu s rozľahlým pozemkom nasťahujú?

S hniezdočkom lásky prominentného páru Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský v dedine Tuchoměřice pri Prahe to istý čas vyzeralo viac než žalostne. Hrubá stavba rodinného domu zarastala burinou a susedom doslova klala oči.

Ľady sa pohli koncom minulého roka, keď dvojica po naťahovačkách so susedmi a stavebným úradom získala stavebné povolenie. Dokonca zrejme pominuli aj finančné suchoty muzikantského páru a dom v romantickom prostredí pod lesom začal naberať robustnejšie kontúry.

Čítajte viac:

Dara a Rytmus sa prepočítali, nemajú na dokončenie rozostavaného domu

Aj v čase našej návštevy sa na stavbe pracovalo, pribúdali okná a dokončovala sa strecha. Kedy sa teda dvojica aj s Rolincovej dcérou do domu s rozľahlým pozemkom nasťahujú?

„Ťažko povedať. Všetko beží podľa plánu, ale termín by sme nechceli predbežne odhadovať,“ hovorí manažérka Dary Rolins Eva Skallová. O presnej sume, ktorú Dara a Rytmus za nehnuteľnosť zaplatia, vraj nič nevie.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní