Elisabeth Taylor zbierala sexuálne skúsenosti už ako štrnásťročná (na snímke vľavo).

Horúce tajomstvo krásnej Elisabeth Taylor: Orálny sex už v 14-tich

Hollywoodska legenda Elisabeth Taylor nebola v puberte žiadne neviniatko. Filmový priemysel ju katapultoval do sveta dospelých so všetkým, čo k tomu patrí.

Osem svadieb, sedem manželov, milióny fanúšikov a jedna zmyselná Liz.

Hollywoodska legenda, ktorú okrem filmov preslávili aj turbulentné vzťahy, nemala núdzu o záujem mužov už v útlej mladosti. A hoci sa vo svojom filmovom debute Lassie sa vracia predstavila Elisabeth Taylor ako rozkošné 11-ročné dievčatko, vek nevinnosti sa už čoskoro stal minulosťou.

Do tesnej blízkosti vychádzajúcej hviezdičky sa dostal americký herec, zabávač a komik Mickey Rooney. „Mal s Taylorovou pomer, keď mala štrnásť rokov,“ píšu autori Richard A. Lertzman a William J. Birnes v novej knihe The Life and Times of Mickey Rooney.

Čítajte viac:

Najdivokejší vzťah Hollywoodu: Čo ostalo z lásky Taylorovej a Burtona?

Orál v šatni

S dvanásťročnou Liz si vtedy už populárna komediálna a muzikálová hviezda zahrala v roku 1944 vo filme National Velvet. Spoločne strávený čas na pľaci viedol k afére, ktorú odhalila Ronneyho druhá manželka Betty Jane.

Svojej kamarátke Pam McClenathan sa zverila, ako pristihla štrnásťročnú herečku v kompromitujúcej situácii s 26-ročným Mickeym, keď bola svojho manžela navštíviť počas filmovačky v Los Angeles.

„Keď Betty Jane otvorila dvere do šatne, našla Elisabeth Taylor, ako kľačiac na kolenách uspokojuje Mickeyho,“ citujú McClenathanovú autori biografie.

Nahnevaná žena neváhala, najala si najlepšieho právnika a pustila sa do zúrivého boja s neverníkom. Rozviedli ich v roku 1949, no Betty Jane, ktorá mimochodom pracovala ako vokalistka pre Elvisa Presleyho či Franka Sinatru, šťastná nebola. Viac ako peniaze chcela totiž verného muža...

Čítajte viac:

Vyberavý Marlon Brando: Liz Taylor mala malý zadok, Sophii Loren smrdelo z úst!

Svadby ako na páse

Sveták Rooney nezaháľal a oženil sa ešte trikrát. Ako inak, s vychýrenými krásavicami. Zmyselnú Avu Gardner vymenil za ešte krajšiu Marthu Vickers, ktorú napokon vystriedala už menej atraktívna Marge Lane.

Mladá Liz Taylor v ničom za svojím učiteľom sexu nezaostala. Vydala sa osemkrát, z toho dva razy za toho istého muža – herca a osudového partnera z veľkofilmu Kleopatra Richarda Burtona. Zomrela ako 79-ročná v roku 2011. Mickey Rooney ju prežil o tri roky.


  • plus7dni.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní