Žiadna erotika pred kamerou: „O to viac som jej mal so svojou ženou,“ argumentuje Tuli.

Ivan "Tuli" Vojtek sa dočkal: Po rokoch bez lásky ho zasiahol Amor

Tuliho Vojteka si režiséri do erotických scén nikdy nevyberali. Po tridsiatich rokoch si však herec príde na svoje a milovník nebude už len v súkromí.

Ľúbostné scény sa hercovi Ivanovi „Tulimu“ Vojtekovi vyhýbali celý život a zdalo sa, že mu to vydrží do dôchodku. Zvrat nastal až teraz, keď má päťdesiattri rokov a narodila sa mu vnučka.

Roky milostného diétovania mu chcú vynahradiť tvorcovia jojkárskeho seriálu Divoké kone. Vďaka nim ho zasiahne Amorov šíp a konečne bude pred národom za milovníka. „Za prvého milovníka, keď už,“ opravil nás.

Iba so ženou

Nikdy nebol klasický krásavec, napriek tomu mu padali do lona úlohy v romantických inscenáciách. Isté obdobie sa každú chvíľu objavoval v dákej slovenskej rozprávke. No hral niekedy princa? „Tučného, zlého, pažravého, ale princa,“ hovorí pyšne.

Čítajte viac:

Spoznávate v historických postavách futbalové zázraky?

Historky o tom, aké neerotické je nakrúcať pravú erotickú scénu, však nerozpráva. Lebo nemôže, jednoducho ju ani neokúsil. „Takú naozaj? Takú som vlastne nemal. O to viac som ich mal so svojou ženou v živote. Akurát že tam mi za to neplatili,“ vtipkuje.

Závidel niekedy kolegom, ktorí si lásky na pľaci užili viac? Do ktorej známej herečky sa zamiloval na vysokej škole a koho mu seriáloví tvorcovia pripletú do scenára? Aký má vzťah s manželkou? Aj to sa dočítate v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní