Tajní manželia: Speváčka Janet Jacskon sa už pred niekoľkými mesiacmi vydala za katarského milionára Wissama Al Manu.

Janet Jackson sa v päťdesiatke stala po prvý raz matkou

Sestra americkej popovej legendy Michaela Jacksona dnes v noci porodila svoje prvé dieťa. Je to syn, rodičia mu dali meno Eissa.

„Privítali ho s nadšením. Janet je v poriadku, pôrod bol bez problémov. Teraz odpočíva,“ povedal speváčkin hovorca.

O tehotenstve sa začalo špekulovať v apríli, keď speváčka uverejnila na Twitteri záhadný status o tom, že musí odložiť turné, lebo „nastala náhla zmena“. Neskôr sa objavili jej fotografie, ako nakupuje detskú výbavičku.

Otcom je katarský podnikateľ a milionár Wissam Al Mana. Pár sa zosobášil v roku 2012, speváčka to však verejne priznala až o niekoľko mesiacov neskôr. Ceremónia vraj bola „súkromná, pokojná a krásna,“ ako povedala Janet, pre ktorú to bola už tretia svadba.

Tri svadby

V roku 1984 si zobrala kamaráta z detstva, speváka Jamesa deBargea, no už o necelý rok sa rozviedli. V marci 1991 sa jej manželom stal skladateľ a tanečník René Elizondo jr., ale aj toto manželstvo vydržalo iba deväť rokov.

Preslávila ju bradavka

Janet Jacksonová je najmladšou z deviatich detí Jacksonovcov. Rovnako ako jej brat, aj ona sa pokúšala preraziť na hudobnej scéne - so striedavou úspešnosťou. Vydala 11 albumov, získala sedem cien Grammy.

Asi najviac sa o nej hovorilo, keď jej počas SuperBowlu, finále profesionálnej zámorskej súťaže amerického futbalu, vykukla cez vystúpenie bradavka. Dodnes sa tejto „afére“ v Amerike hovorí Nipplegate.

„Staré“ matky

Jacksonová nie je jedinou celebritou, ktorá porodila vo vysokom veku. Herečka Halle Berryová mala 47, keď pred tromi rokmi priviedla na svet svoje druhé dieťa, manželka Johna Travoltu Kelly Prestonová ešte o rok viac.

Herečka Geena Davisová mala prvého potomka v štyridsiatich šiestich., o dva roky neskôr porodila dvojčatá.


VIDEO Plus 7 Dní