Na odovzdávaní cien Zlatý puk robila hokejistovi Jaroslavovi Janusovi spoločnosť mama. Frajerku vraj nehľadá. Od Orviskej sa dištancuje.

Janus opäť poprel vzťah s Orviskou, frajerku si nehľadá

Hokejový brankár Jaroslav Janus si užíva, od údajnej milenky Alexandry Orviskej sa dištancuje.

Hokejového brankára bratislavského Slovana Jaroslava Janusa síce v ankete Zlatý puk tromfol kolega Rastislav Staňa, no ťažkú hlavu si z toho nerobil. Večer bral dvadsaťtriročný mladík hlavne ako príležitosť zabaviť sa. Hoci už pár týždňov sa šepká, že tvorí pár s Alexandrou Orviskou, počas prestížneho večera nemal po boku žiadnu nádejnú priateľku.

„Mali sme dnes v rodine krstiny, takže to bol pestrý deň. Prišiel som s maminou, ktorá najprv nechcela ísť, ale prehovoril som ju, aby mi robila partnerku. Meškali sme a ja som prišiel asi najhoršie oblečený. Ani sako nemám,“ tvrdil ženami najobletovanejší slovenský brankár.

Zaprel ju

Janus mal údajne tvoriť milenecký pár s jojkárskou reportérkou Alexandrou Orviskou, ktorá asi pred mesiacom v tureckom Istanbule „vošla do cesty“ Robovi Vittekovi.

Aby tmavovláska zažehnala klebety, že futbalistovi rozvracia manželstvo, začala verejne tvrdiť, že je zamilovaná do iného muža. A keď sa jej spýtali, či ide o mladého hokejistu, ktorý nedávno zmaturoval na športovom gymnáziu v Bratislave, teda o Jaroslava Janusa, nepoprela to.

„Sme len kamaráti,“ povedal však Janus na adresu televíznej reportérky. „Priletel som z Turecka a dozvedel som sa, že som tam s ňou bol na dovolenke. Ale bol som tam s dvoma kamarátmi. S ňou určite nie som. Nehľadám si priateľku, snažím sa venovať športu a dokončiť si maturitu,“ vysvetlil jednoznačne.

Čo sa týka novej priateľky, nenalieha vraj na neho ani rodina. Hokejistova sestra nedávno porodila dcéru Stelu, takže od mladého športovca doma ešte vnúčatko nežiadajú. „Teraz má mama kopu starostí. Nehovorí mi, aby som si našiel frajerku. Nerieši ani to, čo sa píše. Vie, aká je pravda. O mojom osobnom živote vie vždy všetko, takže o ňom nepotrebuje čítať,“ narážal brankár na medializovanú aféru s Orviskou.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní