Herečke ide karta a po ôsmich rokoch v šoubiznise už pozná svoju cenu.

Jej hviezda stúpa: Švidraňová pre PLUS 7 DNÍ odhodila šaty!

Barbora Švidraňová sa ešte nedávno trápila pre svoje telo, dnes ho môže vystavovať na obdiv.

Vďaka slovenským seriálom ju vnímate ako prvotriednu mrchu, podľa televíznej šou Tvoja tvár znie povedome je sebavedomá dračica svetovej hudobnej scény. Stačí si však sadnúť s Barborou Švidraňovou na kus reči a všetko je iné.

„Mávala som komplexy, tak som ich musela vyriešiť,“ priznala okrem iného v ateliéri fotografa Maria Gottiho, kde sme sa stretli. Rozprávala, ako za posledné roky prešla tŕnistou premenou mysle aj organizmu. Aj preto nikdy nevyzerala lepšie než dnes.

Na provokatívnych retrosnímkach, ktoré pre PLUS 7 DNÍ nafotila, vyzerá červenovláska ako dievča z minulosti. Napokon, zhovárali sme sa aj o nej.

Čítajte viac:

Hlas pod maskou: Premena známych Slovákov na svetové hviezdy trvá hodiny O tom, či sa slovenská mládež naozaj orientuje v histórii, či jej rodná Žilina zostala baštou vlastenectva, ale aj o tom, prečo sa začínajúci muzikanti stále upínajú na „staromódne“ rádiá, keď svoju hudbu môžu šíriť internetom.

S herečkou a speváčkou BARBOROU ŠVIDRAŇOVOU (28) sa rozprávala KRISTÍNA DUGOVIČOVÁ. Prečítajte si rozhovor v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ, kde nájdete aj šteklivé Barborine fotky!


VIDEO Plus 7 Dní