Rozľahlý komplex Johnnyho Deppa môže byť aj vás, ak máte zbytočné milióny.

Johnny Depp nepredáva dom, ale rovno celú dedinu. Koľko za ňu pýta?

Vyše desať budov, vrátane kaplnky, baru, reštaurácie, či vínnej pivnice by sa rád zbavil hollywoodsky fešák Johnny Depp.

Herec Johnny Depp (52) predáva svoju „súkromnú dedinu“. Za milióny sa jej vzdáva po pätnástich rokoch.

K rozľahlému sídlu v južnom Francúzsku patrí všetko tak, ako to po rozchode s dlhoročnou partnerkou Vanessou Paradisovou zanechal - okrem početných budov aj knihy a nábytok.

Hviezda príbehov Piráti Karibiku kúpila komplex neďaleko mestečka Le Plan de la Tour v blízkosti Saint Tropez v roku 2001. Na rozdiel od ostatných hollywoodskych hviezd Depp neprizval architekta, ale „dedinu“ zariadil sám.

Čítajte viac:

Prečo zrazu potrebuje papier? Johnny Depp si chce vzťah s Heardovou poistiť

S francúzskou speváčkou i herečkou a ich deťmi Lily Rose a Jackom tam trávili väčšinu času. S Vanessou sa rozišli v roku 2012 a teraz to chce Depp, ženatý s herečkou Amber Heardovou, predať, aby túto kapitolu uzavrel.

Usadlosť má viac ako desať budov, medzi nimi viaceré pre hostí. Nechýba kaplnka, bar, reštaurácia, dielňa, vínna pivnica v pirátskom štýle.

„Nie je to okázalá pamätihodnosť, ale šarmantné rodinné sídlo, čo odráža niekdajší vkus a charakter Johnnyho Deppa!“ zhodnotila aukčná sieň Sotheby’s pre časopis Vanity Fair.

Ak máte 26 miliónov dolárov, môže byť rozľahlý komplex s dotykom Deppa váš.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní