Aj tieto značkové topánky už Barboru Bátorovú omrzeli. Ponúka ich cez internet.

Kabelka za 470 eur: Ženy Borisa Kollára predávajú obnosený luxus

Kabelka od Richterovej, topánky od Bátorovej. No nekúpte ich, keď sú také lacné.

Doba je ťažká a zrejme to už cítia aj ženy známeho boháča. Ukázalo sa, že krásky neulovili Borisa len tak náhodou, doteraz v nich driemal podnikateľský duch, ktorý sa prejavil až nedávno. Na internete začali točiť peniaze.

Skromnejšia

Jedna z matiek detí Borisa Kollára Andrea Heringhová na Plese v opere ohurovala pred vyše týždňom nákladnou dramatickou róbou, ktorej pôvodná cena presahovala 5-tisíc eur. Barbora Richterová, matka ďalšieho Kollárovho dieťaťa, ktorú podnikateľ vzal cez víkend na Ples Spišiakov, si vystačila zrejme so spoločenskými šatami z požičovne.

Zhodou okolností také isté len týždeň pred ňou vyvetrala riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová. O tom, že Kollárova favoritka číslo dva šetrí, však svedčia aj jej ďalšie súkromné aktivity. Richterová, s ktorou má boháč syna Arthura, sa rozhodla streliť luxusnú kabelku Louis Vuitton.

Na internete predáva s výraznou zľavou model Alma, ktorý patrí medzi najpredávanejšie a v obchode si ho kúpite takmer za tisíc eur. Blondínka, ktorá so speňažením nepotrebných vecí na internete už zjavne nejaké skúsenosti má, ponúka tašku iba za šesťsto eur. Fotografie ďalších vecí, s ktorými už predtým na internete obchodovala, však medzičasom stiahla.

Rozbalila to

Podobne je na tom aj tmavovláska Barbara Bátorová, ktorá sa zviditeľnila, keď ju podnikateľ vzal na filmový festival do Karlových Varov a neskôr do slnečného slovinského Portoroža. Zo stretnutí s milionárom si síce dieťa neodniesla, ale rovnako ako všetky Borisove ženy sa pýši prvotriednym šatníkom.

Aj Barbara sa rozhodla realizovať na internete, no jej ponuka je o niečo pestrejšia. „Pôvodná cena tisícsto eur. Raz som ju mala na sebe,“ komentuje bordovú kabelku značky Gucci, ktorú veľkoryso predáva za necelých päťsto eur.

Rovnaký osud postihol aj dvoje lodičiek tej istej značky, ktorých cenu prezieravo neuviedla. Veľký záujem o síce luxusné, ale už pravdepodobne nosené črievičky zatiaľ nie je.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní